آکاایران: بادوام ترین میز و صندلی ناهارخوری برای دکوراسیون منزل!

مواد و مصالح: حتما شما هم موقعی که قصد خرید میز و مبلمان چوبی را داشتید با جمله معروف "خیالتون راحت، چوبش راش هست" مواجه شدید، قطعا هم زیاد شنیده اید که می گویند چوب راش بهترین نوع چوب برای ساخت مبلمان است. امروز می خواهیم ببینیم که چوب راش چه ویژگی هایی دارد که آن را از دیگر چوب ها متمایز می کند. البته در این راه با گروه میز نهارخوری چلکا نیز همراه می شویم. بیشتر مبلمان های ساخته شده توسط این گروه از چوب راش است و امروز می خواهیم ببینیم که چه چیزی آن ها را متمایز می کند، پس با آکا ایران تا انتهای این مطلب کاربردی همراه باشید.

آکاایران: بادوام ترین میز و صندلی ناهارخوری برای دکوراسیون منزل!

چوب راش چیست؟

راش نام درختی است در جنگل های شمال ایران که از چوب آن برای ساخت منازل در روستاها، ساخت میز و صندلی، مبلمان ، در و پنجره، تخته لایه و روکش و استفاده می شود. ایران یکی از کشورهایی است که دارای جنگل های راش می باشد، اما برای جلوگیری از نابودی جنگل ها ناگزیریم واردات این نوع چوب را بپذیریم. این چوب رنگ کرم مایل به قرمز دارد و درون آن مشخص نیست. 

 میز و صندلی غذاخوری
 چوب راش
میز ناهار خوری چلکا

ویژگی چوب راش 

 چوب راش
میز ناهار خوری چلکا

چوب راش بیشتر برای کارهایی با ابعاد و اندازه بزرگ مورد استفاده قرار می گیرد، مواردی مانند تاج درختان و یا مبلمان ها و میز و صندلی های غذاخوری.

 چوب راش
میز ناهار خوری چلکا

چرا مبلمان با چوب راش بخریم؟ 

همانطور که پیش تر به آن اشاره شد چوب راش از مقاومت بالایی برخوردار می باشد. مبلمانی که از چوب راش ساخته می شود نسبت به سایر مبلمان ها از کیفیت بالاتری برخوردار است. اگر از آن دسته خانواده های پر رفت وآمد وشلوغ هستید، بهترین گزینه برای شما انتخاب مبلمانی با چوب راش است زیرا به راحتی خراب و فرسوده نمی شود. زیبایی این مبلمان ها در نوع خود بی نظیر است و طرفداران زیادی دارد. 

 مبلمان
 چوب راش
میز ناهار خوری چلکا

خرید مبلمان تهیه شده از چوب راش 

بعضی از مبلمان ها فقط روکشی سطحی از چوب راش دارند و انواع دیگر به طور کامل از چوب راش ساخته می شوند، خب به قطع نوع اول به نسبت مبلمان هایی که تماما از چوب راش تولید می شود مقرون به صرفه تر هستند، اما کیفیت آن با انواع تمام راش قابل قیاس نیست. مبلمان های طراحی شده توسط گروه میز نهارخوری چلکا تماما از چوب راش تولید می شوند. 

 چوب راش
 چوب راش
میز ناهار خوری چلکا

بهتر است از جایی مبلمان خریداری کنید که نسبت به چوب آن اطمینان کافی داشته باشید. مبلمانی که به تازگی از چوب راش تهیه شده باشد فاقد زبری بوده و همه جای آن دارای سطح یکسانی می باشد. مبلی که از چوب راش درست می شود سطحی نرم، صاف و لطیف دارد. خصوصیتی که در اغلب مبلمان های گروه چلکا به چشم می خورد. 

 میز ناهارخوری چلکا
 چوب راش
میز ناهار خوری چلکا

شاید تعجب کنید اگر بگویم که خرید مبلمان هایی با چوب راش می تواند به منزله یک سرمایه گذاری باشد برای شما. به این علت که هم دوام زیادی دارد و هم اینکه اگر به فکر تغییر دکوراسیون مبلمان منزلتان بیافتید همچنان ارزش اولیه خود را حفظ می کند و می توانید آن را به راحتی با قیمت مناسب بفروشید.

 چوب راش
میز ناهار خوری چلکا

از چوب راش می توان در تولید و تهیه مبلمان های مختلفی بهره برد که یکی از آن ها ساخت میز و صندلی غذاخوری است. بی شک میز و صندلی هایی که از چوب راش تهیه شوند دارای جلوه دلپذیر تری هستند، محصولاتی که در عکس بالا می بینید همگی از محصولات گروه چلکا و با استفاده از چوب راش هستند. 

 مواد و مصالح
 چوب راش
میز ناهار خوری چلکا

یکی دیگر از این مبلمان ها، صندلی های راک دوست داشتنی هستند که اگر انواع زببای آن را ببینید به راحتی نمی توانید بیخیال آن ها شوید. در گروه محصولات گروه چلکا این محصولات دلپذیر را هم می توانید ببینید. 

برای دیدن نمونه کارهای بیشتر و هم چنین به دست آوردن اطلاعات تماس این گروه می توانید به پروفایل اهالی فن گروه میز ناهارخوری چلکا در وبسایت آکا ایران مراجعه نمایید. 

نویسنده: شمیم آقازاده | تحریریه آکا ایران

تبلیغات
اتاق خوابی متفاوت برای فرزند شما!
طراحی خاص با سبک زندگی شما!
<>
.

منبع : chidaneh.com