آکاایران: از صندوق های چوبی میوه ۱۰ وسیله خلاقانه بسازید!

خودتان بسازید: خیلی از لوازم و وسایل در اطراف ما هستند که می توانند به جای دور انداخته شدن دوباره مورد مصرف قرار بگیرند و در طراحی دکوراسیون داخلی خانه های مان تغییرات اساسی و جالبی را پدید بیاورند. به طور مثال همین جعبه های چوبی میوه، شاید باور نکنید که با این جعبه های چوبی چه چیزهایی که نمی توان درست کرد، اگر این مطلب را تا انتها بخوانبد به شما نمونه هایی از خلاقیت با جعبه میوه را نشان خواهیم داد. این مطلب جذاب و کاربردی را از دست ندهید و با آکا ایران همراه باشید.

۱. خلاقیت با جعبه میوه: ساخت شلف های دیواری دلپذیر 

جعبه های میوه می توانند شلف های خلاقانه و زیبایی بر روی دیوارهای خانه شما باشند. تعدادی از آن ها را تمیز کنید، اگر خواستید رنگ شان کنید و با الگوهای چیدمان مختلف روی دیوار نصب شان کنید. عکس بالا می تواند یکی از نمونه هایی باشد که شما برای چیدمان از آن ها استفاده می کنید.

مطلب پیشنهادی آکا ایران به شما: ۸ ایده دلپذیر برای استفاده از شلف ها

 خودتان بسازید

این عکس هم نمونه دیگری برای نصب شلف های خلاقانه تان به روی دیوار است. لازم نیست حتما آن ها را به هم بچسبانید، دقت کنید که لزومی ندارد که حتما از قاعده و قانون خاصی پیروی کنید. 

از صندوق های چوبی میوه ۱۰ وسیله خلاقانه بسازید! لوازم دکوری

۲. خلاقیت با جعبه میوه: ساخت گلدان های چوبی 

گلدان های رومیزی بی شک یکی از جذاب ترین لوازم دکوری هستند که می تواند برای تزیین میزهای غذاخوی و میزهای پذیرایی مورد استفاده قرار بگیرند و چه بهتر است اگر این لوازم دکوری دلپذیر را خودتان بسازید. یکی از جعبه های میوه را بر دارید آن را حسابی تمیز کنید، داخل آن را با کیسه پلاستیکی محکم بپوشانید، داخل کیسه را از خاک و کود پر کنید، گل های مورد علاقه تان را داخل آن بچینید و بعد از تکمیل شدن آن می توانید آن را روی میز تان مهمان کنید، اگر فکر می کنید برای ساخت این گلدان احتیاج به کمک دارید می توانید ویدئو گلدان چوبی پر از گیاهان تزیینی آپارتمانی بسازید را ببینید.

جعبه چوبی میوه

این گلدان های چوبی که با جعبه میوه درست می کنید می تواند بر روی دیوار های خانه تان نیز مهمان شوند. به شرط آن که آن ها را حسابی روی دیوار محکم کنید. 

۳. خلاقیت با جعبه میوه: ساخت لوسترهای دلپذیر و چشم نواز 

اگر دوست دارید تا لوستر و آباژورهای شیک و متفاوت در دکوراسیون داخلی را تجربه کنید باید از جعبه میوه ها کمک بگیرید و با کمی خلاقیت آن ها را تبدیل به لوسترهای دلپذیر کنید. کف این لوستر ها را با دریل و یا هر وسیله دیگری که فکر می کنید سوراخ کنید و از داخل آن رشته های نوری و یا لامپ های روشنایی را خارج کنید، این نوع لوستر ها بیشتر برای فضای بیرونی خانه مورد استفاده قرار می گیرند، اما شما محدودیتی ندارید برای این که این خلاقیت با جعبه میوه را در دکوراسیون داخلی خانه تان نیز استفاده کنید.

۴. خلاقیت با جعبه میوه: ساخت میز پاتختی (بغل تختی) 

یکی از ساده ترین خلاقیت ها با جعبه میوه می تواند همین گزینه باشد این که شما از این جعبه های میوه میزهای پاتختی یا همان بغل تختی ها را بسازید. در ضمن این میز های می توانند کمد هایی باشند که شما برای طبقه بندی و نظم دهی اتاق های تان از آن ها استفاده می کنید. 

 خودتان بسازید

۵. خلاقیت با جعبه میوه: کنسول های چوبی و دلپذیر 

وقتی چند عدد از این جعبه میوه ها را روی هم قرار دهید آن ها تبدیل به کنسول های دلپذیر و دوست داشتنی برای دکوراسیون داخلی خانه شما خواهند شد. کنسول هایی که تحت هیچ عنوانی نمی توانید از آن ها دل بکنید مخصوصا اگر به سبک های دکوراسیونی مانند روستیک علاقه داشته باشید. 

مطلب پیشنهادی آکا ایران به شما: ساخت میز کنسول دلپذیر با یک درب قدیمی

از صندوق های چوبی میوه ۱۰ وسیله خلاقانه بسازید! لوازم دکوری

۶. خلاقیت با جعبه میوه: ساخت تاب برای فضای بیرونی خانه 

خلاقیت با جعبه میوه فقط به دکوراسیون داخلی خانه ختم نمی شود. بلکه می توان برای فضای بیرونی خانه نیز از آن ها استفاده کرد. شما می توانید از آن ها تاب های زیبایی بسازید که کودکانتان ساعت ها از آن ها استفاده کنند و با کاردستی شما تفریح کنند. انجام این کار اصلا هم سخت نیست. کافی است که مقداری طناب تهیه کنید و فن گره زدن را بلد باشید. 

جعبه چوبی میوه

۷. خلاقیت با جعبه میوه: کتابخانه های جذاب 

جعبه های چوبی میوه می تواند برای شما تبدیل به کتابخانه هایی شوند که در اتاق خواب و یا نشیمن تان به آن ها نیاز دارید. اگر می خواهید ساخت این کتابخانه ها و قفسه های برای تان مقرون به صرفه تر باشد خلاقیت با جعبه میوه را فراموش نکنید.

مطلب پیشنهادی آکا ایران به شما: با صندوق های چوبی یک کتابخانه ساده و ارزان بسازید!

۸. خلاقیت با جعبه میوه: ساخت میز جلو مبلی 

از جعبه های چوبی میوه می توانید میز های جلومبلی زیبایی تهیه کنید. نمونه ای از این میز های جلو مبلی را در مطلب ساخت میز جلو مبلی متحرک با پالت های چوبی ارزان به شما آموزش دادیم.

۹. خلاقیت با جعبه میوه: تزیین فضای زیر پله 

جعبه های میوه می توانند به شما در کاربردی شدن فضای زیر پله تان کمک کنند. معمولا فضای زیر پله فضایی است که خیلی مورد استفاده نیست، اما وقتی به کمک جعبه میوه آن ها را طبقه بندی می کنید آن ها می توانند تبدیل به یک گالری متفاوت برای نشان دادن دست شاز ها  یا حتی کلکسیون های شما باشند. با جعبه میوه می توانید گالری هنری را به دکوراسیون منزل خود بیاورید!

 خودتان بسازید

۱۰. خلاقیت با جعبه میوه: ساخت صندلی 

از جعبه میوه می توانید صندلی های بامزه ای بسازید که از آن ها در گوشه و کنار خانه تان می توانید استفاده کنید. البته اگر عکس بالا را ببینید در نگاه اول قفسه های چوبی نظرتان را به خود جلب می کنند و بعد صندلی ها. 

شما هم ترفندهای دکوراسیونی خلاقانه خودتان را با آکا ایران به اشتراک بگذارید. کافی است سریبه لینک همکاری با تحریریه آکا ایران بزنید. 

تبلیغات
دکوراسیونی دلپذیر داشته باشید
اتاق خوابی متفاوت برای فرزند شما!
<>
.

منبع : chidaneh.com