آکاایران: مبل راحتی چوب و پارچه در دکوراسیون منزل شما

مبلمان: امروزه با کوچک تر شدن خانه ها، دیگر فضای کافی برای جدا کردن نشیمن از پذیرایی موجود نیست و به دنبال آن امکان تهیه و استفاده از چند نوع مبلمان رسمی، مجلسی و راحتی هم موجود نیست. از طرف دیگر با تغییر سلیقه عمومی جامعه به نوگرایی، گرایش ها به استفاده از عناصر مینیمال در چیدمان منزل بیشتر شده است. به همین سبب، وجود یک دست مبلمان راحت و کاربردی و در عین حال شیک و مدرن با سبک و اصول طراحی مدرن و مینیمال در خانه های مدرن ایرانی برای داشتن یک چیدمان دلپذیر و مدرن یک نیاز تلقی می شود. در این بین مبلمان راحتی چوب و پارچه از محبوبیت خاصی برخوردار است، چرا که این نوع مبلمان های راحتی هم جلوه ای مدرن دارند و هم راحت هستند و کاملا شما را به مقصودتان می رسانند. امروز می خواهیم با بهره گیری از تجربه های گروه مبلمان یاشیل محصولاتی را به شما معرفی کنیم که می توانید از آن ها در طراحی دکوراسیون داخلی خانه های تان برای دست یابی به ابن امر استفاده کنید.

آکاایران: مبل راحتی چوب و پارچه در دکوراسیون منزل شما

گروه مبلمان یاشیل

۱. ترکیب رنگ در طراحی مبلمان راحتی چوب و پارچه 

در طراحی مبلمان راحتی چوب و پارچه ترکیب رنگ ها از اهمیت خاصی برخوردار است. اگر در انتخاب رنگ ها دقت و وسواس به خرج ندهید، ممکن است نتیجه عکس بگیرید. در این عکس می توانید ببینید که پارچه ها بیشتر از چوب ها به چشم می آیند ولی اگر چوب ها با آن رنگ طبیعی شان نبودند این مبل تبدیل به یک مبل خسته کننده می شد. رنگ قهوه ای چوب ها بسیار زیرکانه با رنگ ابی اسمانی ترکیب شده اند و این زیبایی را کوسن های نارنجی تکمیل کرده اند. 

مبل راحتی چوب و پارچه در دکوراسیون منزل شما مبلمان
گروه مبلمان یاشیل

۲. نوع استفاده از چوب ها در مبلمان چوب و پارچه 

مبلمان راحتی چوب و پارچه هم می تواند دارای انواع مختلفی باشد. در بعضی از این مبل ها چوب ها در نقش دسته های مبل ظاهر می شوند؛ حال این دسته ها می توانند متفاوت باشند، می توانند تنها فضایی باشند برای گذاشتن دست ها و یا می توانند در عین حال که دسته و دستگیره هستند تبدیل به فضایی برای گذاشتن وسیله های دکوری هم باشند و فضایی را برای طبقه بندی و نظم دهی وسایل در اختیارتان قرار دهد؛ درست مثل اتفاقی که در عکس بالا افتاده است. 

 مبلمان چوب و پارچه
گروه مبلمان یاشیل

۳. طراحی مبلمان های چوب و پارچه 

در این مبل چوب ها سازه اصلی مبلمان راحتی چوب و پارچه را تشکیل می دهند و این به این معنی است که این پارچه ها هستند که تکمیل کننده چوب ها هستند. این مبل به نوعی یکی از مبلمان های خاص تولید شده توسط گروه مبلمان یاشیل دوست است. رنگ خاصی که برای پارچه ها انتخاب شده است و همچنین نحوه ساخته شدن استراکچر این مبلمان می تواند جالب باشد. استفاده از این نوع مبلمان راحتی چوب و پارچه در طراحی دکوراسیون داخلی خانه تان می تواند تبدیل به نقطه عطفی شود که چشم هر کسی را به خود خیره می کند. 

 مبلمان
گروه مبلمان یاشیل

۴. اهمیت متریال ها در طراحی مبلمان چوب و پارچه 

در بعضی از مبلمان های راحتی چوب و پارچه، چوب ها حضوری کم اما ثاتیر گذار دارند. بعضا آن ها در نقش پایه های مبلمان ظاهر می شوند. در نظر اول این حضور بسیار کم رنگ دیده می شود، اما اگر خوب نگاه کنید متوجه خواهید شد که اگر این پایه های چوبی نبودند ظاهر این مبل ها یکنواخت و خسته کننده می شود. 

گروه مبلمان یاشیل

۵. صندلی های تکی از جنس مبلمان راحتی چوب و پارچه

اگر قصد دارید تا برای دکوراسیون داخلی خانه های تان صندلی تکی تهیه کنید، بهترین راه این است که این صندلی های تک را از بین مبلمان های راحتی چوب و پارچه تهیه کنید. این صندلی ها قطعا باعث ایجاد تغییرات چشمگیر در طراحی دکوراسیون داخلی خانه های شما خواهند شد. اگر به عکس بالا نگاهی بیاندازید قطعا متوجه خواهید شد که این مبلمان ها تا چه اندازه خاص و منحص به فرد هستند. 

مبل راحتی چوب و پارچه در دکوراسیون منزل شما مبلمان
گروه مبلمان یاشیل

مبلمان یاشیل مجموعه ای پیشرو و نوگراست که با پشتوانه سال ها تجربه و اندوخته های علمی و عملی در تولید مبلمان و صنایع چوبی، در راه جلب رضایت مشتریانش مبلمانی منطبق با نیازها و الزامات مدرن خانه های ایرانی تولید می کند. متخصصان یاشیل به درستی می دانند که نیاز امروز خانه های ایرانی چیست و تلاش می کنند تا احساسی که یک مبلمان خوب و راحت و در عین حال مدرن و شیک به مخاطبان منتقل می کند را در آثارشان نشان دهند. توجه به تأمین این ویژگی ها در تمام مراحل ساخت و تهیه (از طراحی منحصر به فرد تا استفاده از متریال های با دوام و طبیعی تر و استفاده از  رنگ بندی و چیدمان مدرن قطعات) در کنار هم به کار می رود.

 مبلمان چوب و پارچه
گروه مبلمان یاشیل

استفاده از تنوع طراحی با به کار بردن یک تک مبل خاص و منحصر به فرد در کنار ست کاناپه ها اما با شباهت و هارمونی یکپارچه در رنگ، بافت و متریال، این اجازه را به خریداران می دهد که با استفاده از یک دست مبلمان کامل بتوانند فضاهایی متنوع را در منزل شان دارا باشند و از تمام ظرفیت های مبلمان منزل شان در شرایط مختلف استفاده کنند.

 مبلمان
گروه مبلمان یاشیل

نمایشگاه مبلمان یاشیل، با نمایش قدرت و جذابیت محصولات این شرکت، استفاده از چیدمان متنوع و به کار بردن انواع بافت ها، طرح ها و رنگ ها در کنار هم، این جسارت را به مشتریانش انتقال می دهد تا الهام بخش چیدمانی نو و بدیع در منازل شان باشند. فاقد شک همه خریداران در کنار کیفیت ساخت، مقاومت و استحکام مبلمان در پی انتخاب مبلمانی نو و بدیع نسبت به سایر منازل دوستان و آشنایان هستند؛ اگر چه کمتر کسی چنین ریسکی ­­­را در چیدمان خانه اش می پذیرد که از تنوع رنگی یا فرمی در مبلمان منزلش استفاده نمیاد. اما با مشاهده این نوع چیدمان در نمایشگاه یاشیل این قدرت انتخاب به مشتریان نیز منتقل می شود تا از مبلمانی با رنگ های متنوع و بدیع و در عین حال با کیفیت و مدرن در منزل شان استفاده کنند.

گروه مبلمان یاشیل

فاقد شک اعتبار مبلمان یاشیل که در گروی رضایت مشتریانش است، ثمره استفاده از نیروهایی متخصص و خبره در تمام زمینه ها اعم از تولید، ساخت، فروش و تبلیغات است. نحوه مدیریت درست این برند از تولید تا عرضه و خدمات پس از فروش احساس رضایت از انتخاب درست و در عین حال جسورانه را به مشتریان منتقل می کند. مبلمان یاشیل این نوید را به خریداران و مشتریانش می دهد که منتظر طرح های نوین تر و با تنوع بیشتر از یاشیل باشند. یاشیل به این امر افتخار می کند که سایر برندها از طرح هایش استفاده و آن را کپی برداری کنند و این اتفاق را موجب رشد و پیشرفتش در تهیه طرح های نو و خلاقانه تر برای طرفدارانش می داند.

برای دیدن نمونه کارهای بیشتر و همچنین به دست آوردن اطلاعات تماس بیشتر از این گروه می توانید به پروفایل اهالی فن گروه یاشیل دوست در وبسایت آکا ایران مراجعه نمایید. 

نویسنده: شمیم آقازاده| تحریریه آکا ایران 

تبلیغات
نگاه حرفه ای به دکوراسیون داخلی!
خانه ای دلپذیر با مبلمانی متفاوت
<>
.

منبع : chidaneh.com