آکاایران: ۱۰ ایده برای طراحی دکوراسیون داخلی اتاق مدیریت!

فضاهای اداری: از اتاق مدیریت می توان به عنوان قلب تپنده یک سازمان و مجموعه نام برد. این اتاق جزو یکی از مهم ترین اتاق های هر مجموعه ای است بنابراین باید به طراحی دکوراسیون داخلی آن توجه ویژه ای داشت، البته همه اتاق ها و فضاهای اداری باید با بالاترین کیفیت طراحی و دکوری شوند اما اتاق مدیریت به دلیل این که پذیرای مهمان ها و افراد مهمی است که سازمان و مجموعه با آن ها در ارتباط است نیازمند توجه بیشتری است، در این مطلب قصد داریم که شما را با نکات مهم در طراحی دکوراسیون اتاق مدریت و اتاق مدیر عامل آشنا کنیم و البته در این راه از راهنمایی های گروه مبلمان اداری محیط آرا نیز بهره مند خواهیم شد. 

آکاایران: 10 ایده برای طراحی دکوراسیون داخلی اتاق مدیریت!

 گروه مبلمان اداری محیط آرا
مبلمان اداری مح...

۱. اهمیت رنگ ها در طراحی دکوراسیون داخلی اتاق مدیریت 

وقتی به یک اتاق مدیریت وارد می شوید، رنگ ها اگر اولین عنصری نباشند که به چشم می آیند قطعا دومین آن ها هستند. انتخاب رنگ مناسب می تواند تاثیر زیادی در افرادی که به اتاق وارد می شوند داشته باشد، به طور مثال رنگ های روشن می تواند حس اعتماد به نفس در انسان ایجاد کند و باعث شود که روند مذاکرات و جلسه هایی که در این اتاق شکل می گیرد آرام تر و با طمانینه بیشتری پیش برود. 

 فضاهای اداری
 گروه مبلمان اداری محیط آرا
مبلمان اداری مح...

۲. مبلمان های مناسب برای طراحی دکوراسیون داخلی اتاق مدیریت 

به گفته کارشناسان و طراحان گروه مبلمان اداری محیط آرا یکی دیگر از عناصر مهم در طراحی دکوراسیون داخلی اتاق مدیریت انتخاب مبلمان های مناسب و کاربردی برای این فضا است. اگر مساحت اتاق زیاد است می توان آن را با فضای اتاق جلسات یکی کرد و مبلمان هایی یک سره برای آن ها تهیه کرد با این کار می توانید هزینه های طراحی دکوراسیون داخلی را نیز کاهش دهید.  

 طراحی دکوراسیون داخلی
 گروه مبلمان اداری محیط آرا
مبلمان اداری مح...

۳. مبل راحتی در طراحی دکوراسیون داخلی اتاق نشیمن 

بعضا در طراحی دکوراسیون داخلی اتاق مدیریت از مبل های راحتی برای پذیرایی از مهمان ها در نظر گرفته می شود. این هم می تواند یکی دیگر از ترفندهای دکوراسیونی باشد که می تواند خشکی و یکنواختی دکوراسیون داخلی اتاق مدیریت را بشکند و به آن جلوه ای راحت تر ببخشد. 

اتاق مدیریت
 گروه مبلمان اداری محیط آرا
مبلمان اداری مح...

۴. قفسه ها و فایل ها برای طراحی دکوراسیون داخلی اتاق مدیریت 

در طراحی دکوراسیون داخل اتاق مدیریت لازم است که فایل ها و قفسه هایی برای طبقه بندی و نظم به برگه ها و وسیله های لازم تعبیه و پیش بینی شود. این فایل ها و قفسه ها می توانند از جنس همان میز ها و مبلمان اداری استفاده شده برای طراحی دکوراسیون داخلی اتاق مدیریت باشد. 

 گروه مبلمان اداری محیط آرا
مبلمان اداری مح...

۵. نحوه چیدمان مبلمان در طراحی دکوراسیون داخلی اتاق مدیریت 

در چیدمان مبلمان اتاق مدیریت اگر فضای زیادی در اختیار دارید می توانید فضای گفتگوهای دوستانه تان را از فضای صحبت های کاری جدا کنید. برای این کار می توانید از تعدادی صندلی تکی و یا حتی مبلمان های راحتی که در بندهای بالاتر راجع به آن صحبت کرده ایم استفاده کنید، نمونه ای از این نوع طراحی دکوراسیون داخلی اتاق مدیریت را در عکس بالا که توسط گروه مبلمان اداری محیط آرا طراحی شده است ببینید. 

10 ایده برای طراحی دکوراسیون داخلی اتاق مدیریت! فضاهای اداری
 گروه مبلمان اداری محیط آرا
مبلمان اداری مح...

۶. طراحی میزهای مدیریتی خاص برای طراحی دکوراسیون داخلی اتاق مدیریت 

میزهای مدیریتی انواع و اقسام متفاوت و زیادی دارند و حتی می توان گاهی آن ها را متناسب با ابعاد و اندازه اتاق ها تغییر داد. میزهای مدیریتی معمولا به نسبت میزهای کارمندی بزرگ تر و پر جزئیات تر هستند و عناصر بیشتری را در دل خود جای می دهند. بعضی از این میزها؛ کشوها و فایل های زیادی دارند و بعضی های دیگر جایی برای آرشیو پرونده ها و فضایی شبیه کتابخانه در دل خود دارند، شما می توانید این میزها را متناسب با سلیقه و البته نیازتان خریداری کنید و یا آن ها را سفارش دهید تا برای تان بسازند. 

 فضاهای اداری
 گروه مبلمان اداری محیط آرا
مبلمان اداری مح...

۷. طراحی دکوراسیون داخلی اتاق های مدیریتی کوچک 

در طراحی دکوراسیون داخلی اتاق های مدیریتی کوچک باید به تجمیع وسایل و مبلمان ها فکر کرد، گاهی اوقات پیش می آید که شخص دیگری هم باید در اتاق و در کنار مدیر حضور داشته باشد. اگر امکان آن موجود نیست که برای این شخص میز و فضای جداگانه ای در نظر گرفته شود، می بایست میزهای مدیریتی را از گونه ای انتخاب کرد که شخص دیگری هم همزمان بتواند از آن استفاده کند. البته باید در نظر داشته باشید که فضای مناسب برای جانمایی صندلی و حرکت راحت آن نیز وجود داشته باشد. 

 طراحی دکوراسیون داخلی
 گروه مبلمان اداری محیط آرا
مبلمان اداری مح...

۸. نورپردازی دکوراسیون داخلی اتاق مدیریت 

نورپردازی ها به طور کلی اهمیت زیادی در طراحی دکوراسیون داخلی دارند، اما این اهمیت در طراحی دکوراسیون داخلی فضاهای اداری و کاری به این دلیل که بیشتر زمان روز افراد در این فضا می گذرد بیشتر می شود. وجود نور طبیعی بسیار حائز اهمیت است و به غیر از آن باید منابع نوری مانند چراغ ها و روشنایی های دیواری وجود داشته باشد که بتوان از آن ها برای تنظیم نور داخلی اتاق مدیریت استفاده کرد. 

اتاق مدیریت
 گروه مبلمان اداری محیط آرا
مبلمان اداری مح...

۹. لوازم دکوری در طراحی دکوراسیون داخلی اتاق مدیریت 

فکر نکنید چون اتاق مدیریت جزو فضاهای اداری محسوب می شود پس باید طراحی دکوراسیون داخلی آن خیلی خشک و بی روح باشد. اتفاقا بر عکس شما می توانید از تابلوهای هنری و حتی لوازم و وسایل دکوری در طراحی دکوراسیون داخلی اتاق مدیریت استفاده کنید. 

 گروه مبلمان اداری محیط آرا
مبلمان اداری مح...

۱۰. طراحی دکوراسیون داخلی اتاق مدیریت 

طراحی دکوراسیون داخلی اتاق مدیریت کار سختی نیست و باید در طراحی آن مانند دیگر فضاهای کاری و اداری نکته های گفته شده در این متن را به کار برد تا به دکوراسیونی کارآمد و جذاب دست یافت کرد البته در این راه کمک گرفتن از اهالی فن متخصصص در این زمین هنیز می تواند کارساز باشد. 

برای دیدن نمونه کارهای بیشتر و همچنین به دست اوردن اطلاعات تماس این گروه می توانید به وبسایت گروه مبلمان اداری محیط آرا مراجعه کنید. 

نویسنده: شمیم آقازاده| تحریریه آکا ایران 

تبلیغات
میز ناهار خوری چوبی ،متناسب با هرسبک از دکوراسیون
معماری را حرفه ای بیاموزید!
<>
.

منبع : chidaneh.com