آکاایران: ۱۰ گیفت عروسی کم هزینه برای جشن خاطره انگیز شما

خودتان بسازید: عروسی همیشه یکی از بهترین اتفاقاتی است که در زندگی هر فردی می افتد و هر کس دوست دارد آن را تمام عیار تر و لذت بخش تر به انجام برساند، این جشن پرهیاهو و پر چالش به اندازه ی تمام شیرینی هایش با سختی های کوچک و بزرگی نیز همراه است. اما یادگاری است که تا ابد با شما می ماند. باید بگوییم برای خاطره انگیز کردن مراسمتان نیاز به زرق و برق های آنچنانی ندارید کافی است کمی خلاقیت به خرج دهید با کمترین هزینه مهمانان خود را غافلگیر کنید و خاطره ی زیبایی برای آن ها به یادگار بگذارید. گیفت عروسی بهترین ایده برای خاطره ساز کردن و باقی ماندن یاد عروسی شما در ذهن عزیزانتان است. با این مطلب از آکا ایران همراه باشید تا با هم ایده های منحصر به فرد آموزش ساخت گیفت عروسی را با شما در میان بگذاریم با ما همراه باشید.

گیفت عروسی: شکلات و شیرینی

یکی از ساده ترین و پر طرفدارترن گیفت هایی عروسی که شما می توانید به عزیزانتان هدیه کنید شکلات و شیرینی می باشد که می توانید به روش های مختلف آن ها را آماده و در اختیار مهمانان دوست داشتنی خود قرار دهید. گیفت عروسی شکلاتی خود را با یک جمله پر محبت همراه کنید و خاطره منحصر به فردی در خاطر عزیزانتان بگذارید.

 گیفت عروسی جدید

گیفت عروسی: دکوری های کوچک

دکوری های کوچک و خلاقانه می تواند یک گیفت عروسی خاص و دوست داشتنی برای عزیزان شما باشد. شما می توانید آن ها را با خلاقیت خودتان بسازید و یا به صورت آماده آن ها را خریداری کنید. مطلب ۱۰ صفحه اینستاگرام برای خرید گیفت عروسی دلپذیر به شما در این زمینه کمک خواهد کرد.

آموزش ساخت گیفت عروسی

گیفت عروسی: زیورآلات

زیورآلات کوچک و جزیی هم می تواند یک گیفت عروسی به یاد ماندنی و مقرون به صرفه باشد که مهمانان شما بیش از بیش خوشحال نماید.

گیفت عروسی: وسایل خاص

وسایل خاصی مثل بادبزن، دستمال جیبی سوزن دوزی شده و.... هم می تواند به عنوان یک گیفت عروسی بامزه و پر کاربرد برای مهمانان عزیز شما باشد و همیشه یادگاری از شما همراه دوستانو عزیزانتان باشد.

گیفت عروسی: لوازم آرایشی

لوازم آرایشی و بهداشتی یکی از هیجان انگیز ترین گیفت ها برای عروسی شما محسوب می شود این گیفت ها می تواند در قالب عطر جیبی، لاک و .... باشد که با تزیینات خاص بسته شده اند و مهمانان شما را غافل گیر می کند.

10 گیفت عروسی کم هزینه برای جشن خاطره انگیز شما خودتان بسازید

گیفت عروسی: گل های عطری

بسته بندی کوچک و بامزه از گل های خشک و عطری هم می تواند به عنوان یک گیفت عروسی بانمک برای مهمانان شما باشد و عطر خوششان همواره یادآور روز خوش عروسی شما باشد.

 گیفت عروسی جدید

گیفت عروسی: گلدان

گلدان های کوچک می تواند یکی از جذاب ترین هدیه ها به عنوان گیفت عروسی باشد. بهتر است گلدان انتخابی شما از نوع گیاهان مقاوم مانند کاکتوس ها باشد تا مدت ها ی طولانی در کنار عزیزانتان باشد و خاطره روز خوش عروسی شما را برای آن ها زنده کند.

آموزش ساخت گیفت عروسی

گیفت عروسی: بذر گیاه

یکی دیگر از گیفت های عروسی که می تواند عروسی شما را بیش از بیش به یاد ماندنی کند، هدیه دادن بذر گل ها و یا گیاهان است که علاوه بر فرهنگ سازی کاشت و گل و گیاه باعث می شود که عزیزانتان همیشه به یاد شما باشند.

گیفت عروسی: دست نویس های محبت آمیز

اگر اهل نوشتن هستید، متنی را به سبب تشکر و قدردانی از عزیزانتان تهیه کنید و به آنها هدیه دهید. این گیفت های مقوایی یکی از ماندگارترین گیفت های عروسی است که می توانید آن را به اشکال مختلف تهیه کنید و عزیزانتان را بیش از بیش قافلگیر کنید.

گیفت عروسی: دست سازهای خلاقانه

 دست سازهای خلاقانه نیز یکی از ماندگارترین گیفت های عروسی است که می تواندی آن ها را خودتان بسازید و عزیزانتان را با آن خوشحال کنید. 

اگر در رابطه با طراحی دکوراسیون داخلی منزل تان سوالی دارید می توانید آن را در بخش مشاوره دکوراسیون آکا ایران مطرح کنید تا کارشناسان آکا ایران به شما کمک کنند. 

نویسنده: ثمینا فراهانی| تحریریه آکا ایران

تبلیغات
اتاق خوابی متفاوت برای فرزند شما!
دکوراسیونی دلپذیر داشته باشید
<>
.

منبع : chidaneh.com