آکاایران: شیک ترین رنگ های مبل راحتی ال در دکوراسیون منزل

مبلمان: امروزه کمتر خانه ای پیدا می شود که در گوشه ای از نشیمن آن مبل ال جایی نداشته باشد. مبل های ال با فرم راحتی که دارند علاوه بر این که تعداد افراد بیشتری را در جای کمتری جای می دهند، محل مناسبی برای استراحت و لم دادن به خصوص برای تماشای تلویزیون هستند. چالشی که خیلی از افراد برای خرید این مبل ها با آن رو به رو هستند، انتخاب رنگ مناسب این نوع مبل راحتی برای ست کردن با دیگر اجزای دکوراسیون داخلی منزل است. به همین دلیل آکا ایران با همکاری گروه مبلمان آفر که در زمینه تولید انواع مبلمان راحتی در رنگ بندی های متنوع دارای تجربه زیادی هستند، در این مطلب به معرفی تعدادی از رنگ های مبل راحتی ال می پردازد. با ما همراه باشید...

آکاایران: شیک ترین رنگ های مبل راحتی ال در دکوراسیون منزل

 رنگ مبل راحتی
مبلمان آفر

مبل راحتی ال قرمز

اگر در دکوراسیون منزل خود رنگ هایی مثل کرمی، طلایی، سیاه یا سفید دارید، رنگ قرمز می تواند مکمل خوبی برای فضای شما باشد. ضمن اینکه حضور این رنگ به دکوراسیون شما هیجان بصری می دهد. البته برای تعدیل آن می توانید کوسن ها را از رنگ های دیگری که در فضا هستند و در کنار قرمز دلپذیر جلوه می کنند انتخاب کنید. در این نمونه کوسن های زرد، سبز و نارنجی انتخاب خوب و شادی بخشی برای مبلمان ال قرمز رنگ هستند.

رنگ مبل
 رنگ مبل راحتی
مبلمان آفر

مبل ال سبز

رنگ سبز مکمل خوبی برای رنگ های سفید، زرد و گاهی قرمز می باشد. اگر مبلمان اصلی شما در پذیرایی یا نشیمن به این رنگ ها هستند و در انتخاب رنگ مبل ال دچار تردید هستید، می توانید انواع رنگ های سبز را بدین منظور انتخاب کنید. فراموش نکنید که سبزهای مختلف الزاما به دکوراسیون شما نمی خورند.

 رنگ مبل راحتی
مبلمان آفر

مبل ال کرمی رنگ

رنگ کرمی از جمله رنگ های خنثی است که معمولا با هر رنگی ست می شود. پس اگر می خواهید اضافه کردن این عنصر نوین به دکوراسیون منزل تان دردسری در ست کردن رنگ ها برای شما ایجاد نکند، رنگ کرمی گزینه مناسبی است. مانند آنچه در این نمونه گروه مبلمان آفر می بینید، برای ایجاد تنوع می توانید طرح و رنگ های شاد را در کوسن ها بیاورید.

 مبلمان آفر
 رنگ مبل راحتی
مبلمان آفر

مبل ال آبی

اگر در دکوراسیون منزل تان رنگ های سرمه ای، سفید یا صورتی دارید، مبل ال آبی گزینه ای جذاب برای تکمیل دکوراسیون شاد و آرامش بخش شما است. همانطور که می دانید صورتی و آبی دو رنگ سال ۲۰۱۶ هستند که در بسیاری از دکوراسیون خانه های ایرانی نیز استفاده شدند.

 مبل راحتی
 رنگ مبل راحتی
مبلمان آفر

مبل ال راحتی خاکستری

خاکستری هم مانند کرمی از جمله رنگ های خنثی است که در هر دکوراسیونی می نشیند. ممکن است تصور کنید این رنگ فضای شما را سرد و بی روح می کند اما با رنگ هایی مثل قرمز، زرد یا هر رنگ گرم دیگری به راحتی می توانید آن را زنده کنید و فقط این نکته را به خاطر داشته باشید که رنگ خاکستری برای دکوراسیون مدرن مناسب است و با سبک کلاسیک هم خوانی ندارد.

 مبل ال
 رنگ مبل راحتی
مبلمان آفر

مبل ال راحتی بنفش

یکی از انتخاب های جسورانه و در عین حال بسیار دلپذیر و چشم نواز برای طراحی دکوراسیون داخلی رنگ بنفش است. البته وقتی این رنگ را انتخاب می کنید باید توجه داشته باشید که ست کردن بقیه عناصر دکوراسیون با آن کار چندان آسانی نیست اما در نهایت آنچه به دست می آید، تصویری دلنشین و گرم با رنگ بنفش است. صورتی، زرد و خاکستری از جمله رنگ هایی هستند که با بنفش ترکیب خوبی ایجاد می کنند.

 رنگ مبل راحتی
 رنگ مبل راحتی
مبلمان آفر

مبل ال قهوه ای

دکوراسیون کرم قهوه ای یکی از دکوراسیون های محبوب ما ایرانی ها است. کارشناسان گروه مبلمان آفر معتقدند مبل ال قهوه ای رنگ، مناسب ترین گزینه برای دکوراسیون های کلاسیک با مبلمان های کرمی و طلایی است. از مزیت های دیگر انتخاب این رنگ این است که چرک شدن پارچه مبل مانند رنگ های روشن دیگر زیاد خود را نشان نمی دهد.

 رنگ مبل راحتی
مبلمان آفر

مبل ال یاسی رنگ

رنگ یاسی به واسطه خاص بودنش و البته سخت بودنش در ست کردن مسلما انتخاب هر کسی نیست. پس اگر می خواهید دکوراسیون منزل تان متفاوت از بقیه بوده و رنگی انتخاب کنید که در هر خانه ای دیده نمی شود، مبل ال یاسی یکی از گزینه هایی است که ما به شما پیشنهاد می دهیم.

در پایان با تشکر از کارشناسان گروه مبلمان آفر که ما را در تهیه این مطلب یاری نمودند، پیشنهاد می کنم برای دیدن نمونه های متنوع مبل راحتی سری به پروفایل گروه مبلمان آفر در اهالی فن آکا ایران بزنید.

نویسنده: فاطمه افشاریان | تحریریه آکا ایران

تبلیغات
خانه ای دلپذیر با مبلمانی متفاوت
نگاه حرفه ای به دکوراسیون داخلی!
<>
.

منبع : chidaneh.com