آکاایران: مبلمان آینه ای، انعکاس زیبایی دکوراسیون منزل شما!

مبلمان: استفاده از آینه در دکوراسیون منزل یکی از ایده های پر طرفداری است که در سبک های مختلفی از دکوراسیون دیده می شود. حضور گرمی از افراد خانواده و خودتان را می توانید در هر نقطه ای حس کرده و تصویری هرچقدر کوچک از آنها را در اطرافتان ببینید. ما می خواهیم با راهنمایی گروه شیشه و آینه گلستان سبک جذاب و جدیدی از مبلمان آینه ای را به شما معرفی کنیم که در طراحی داخلی خانه شما جایگاه ویژه ای پیدا می کند و به خوبی در فضا می نشیند. این مطلب آکا ایران را از دست ندهید:

مبلمان آینه ای به سبک مدرن

استفاده از مبلمان آینه ای در سبک مدرن، به شکل متفاوت طراحی می شود. حضور مبلمان مدرن ساخته شده از آینه، این امکان را می دهد که علاوه بر وارد کرد سطوح صاف و بی غل و غش، رنگ خاکستری را هم که از رنگ های اصلی سبک مدرن است به این فضا وارد بیاورید.

 انعکاس زیبایی

مبلمان آینه ای به سبک کلاسیک

مبلمان آینه ای می توانند به سبک کلاسیک هم در دکوراسیون خانه وجود دارا باشند. در این صورت ویژگی هایی که سبک کلاسیک دارد می تواند مبلمان آینه ای را تغییر هویت بدهد. سطوح و پایه های کار شده و آینه کاری، استفاده از رنگ های مکمل مانند طلایی در مبلمان، کهنه کاری و تبدیل آینه به سبک قدیمی، استفاده از چوب خصوصا چوب کار شده از مواردی است که مبلمان آینه ای را به سبک کلاسیک تبدیل می کند.

آینه ای
شیشه و آینه گلستان

گروه شیشه و آینه گلستان یادآور می کند که حضور آینه در طراحی داخلی خانه و انعکاسی که از اطراف در آن دیده می شود، فضای خانه را بزرگتر نشان می دهد. با استفاده از مبلمان مدرن در دکوراسیون خانه خصوصا در انواعی که سطوح بیشتر و بزرگتری از آینه در آنها به کار برده شده است، نیز می توان روش بزرگ کردن فضا را به کار برد.

آینه و کنسول آینه ای در دکوراسیون خانه

آینه و کنسول در خانه های بسیاری از افراد دیده می شود. این نوع از مبلمان و میز، دکورانیو بوده و به نوعی مکمل کننده فضای طراحی شده خانه است. چه بهتر که از آینه و کنسول آینه ای در دکوراسیون منزل استفاده شود تا فضای طراحی شده خانه را بتوان در آن هم مشاهده کرد.

مبلمان آینه ای، انعکاس زیبایی دکوراسیون منزل شما! مبلمان
شیشه و آینه گلستان

فضای غذاخوری با مبلمان آینه ای

استفاده از میز و صندلی غذاخوری به سبک مبلمان آینه ای گزینه دیگری است که می توان از مبلمان آسنه ای در دکوراسیون خانه استفاده کرد.پشت میزی آینه ای بنشینید و خود را در حال غذا خوردن ببینید!

 مبلمان

استفاده از کمد آینه ای در فضای داخلی

در هر خانه ای وجود کمد و دراور انکار ناپذیر است. وسایل از هر نوعی باشند، نیاز به فضایی برای نگهداری دارند. مبلمان آینه ای در این زمینه هم کوتاهی نکرده است، دراور آینه ای با داشتن کشوهای متعدد آینه ای به علت ماهیت و متریال خود، همخوانی خوبی با فضا ایجاد می کنند.

 رپورتاژآگهی

گروه شیشه و آینه گلستان پیشنهاد می کند اگر قصد استفاده از کمد آینه ای برای نگهداری لوازم و وسایل خود را دارید و اتفاقا اتاق خوابتان کوچک هم هست، از نوع بلندتر و ایستاده کمد آینه ای استفاده کنید. در این صورت است که آینه کار خودش را می کند و فضای اتاق خواب را بزرگتر نشان می دهد.

 رپورتاژ آگهی

میزهای کوچک آینه ای در سبک مدرن و کلاسیک

در طراحی دکوراسیون به سبک مدرن، می توانید در کنار مبلمان ساده خود از میزهای عسلی و کنار مبلی آینه ای استفاده کنید. میز کوچک آینه ای ظاهری خاص و جذاب دارد و در کنار مبلمان به سبک مدرن، فضا را شیک و مینیمال جلوه می کند.

 رپورتاژ
شیشه و آینه گلستان

اگر دکوراسیون منزل شما به سبک کلاسیک طراحی شده است، برای میز جلو مبلی آینه ای از مدلی استفاده کنید که آینه کاری بیشتری داشته باشد. میز جلو مبلی آینه ای به سبک کلاسیک، تنها خطوط اصلی و چهارچوب میز را ندارد؛ بلکه اشکال هندسی و خطوط بسیاری را می توان در آنها مشاهده کرد.

 انعکاس زیبایی

میز کوچک پایه بلندی به طرح مبلمان آینه ای در گوشه هر دکوراسیونی، جای خود را پیدا می کند. حتی اگر این میز با سبک دکوراسیون شما متناقض باشد، با قرار دادن وسایل و لوازم دکوری می توانید آن را در فضای خانه خود حل کنید و اتفاقا آن را به نقطه عطفی در طراحی خانه خود تبدیل کنید.

آینه ای

مبلمان آینه ای در دکوراسیون اتاق خواب

شاید کمی دور از ذهن به نظر برسد، ولی در اتاق خواب هم می توان از مبلمان آینه ای استفاده کرد. سرویس خواب آینه ای می تواند در قسمتهای لبه و گوشه تختخواب، آینه را به رخ شما بکشد.

علاوه بر تختخواب آینه ای در دکوراسیون اتاق خواب، میز پاتختی که در کنار تخت قرار می گیرد، به عنوان یکی از اجزای سرویس خواب آینه ای زیبایی فضا را دوچندان می کند. سطح صاف و صیقلی آینه در این گونه وسایل، شما را به سمت خود جذب می کند.

میز آرایش آینه ای در اتاق خواب

یکی از وسایل و مبلمان مهمی که در دکوراسیون اتاق خواب وجود دارد، میز آرایش است. تصور کنید جلوی میزی قرار دارید و در حال مرتب کردن خود هستید که همه جای آن آینه است. و می بینید که نیازی نیست حتما روی صندلی قرار بگیرید! میز آرایش آینه ای ، علاوه بر اینکه آینه ای قاب شده دارد، می تواند درباقی قسمت ها هم آینه کار شده باشد.

با مراجعه به پروفایل اهالی فن گروه شیشه و آینه گلستان در وبسایت آکا ایران می توانید به اطلاعات تماس و نمونه کارهای بیشتری از محصولات آینه ای دسترسی داشته باشید.

نویسنده: صدف حقیقت | تحریریه آکا ایران 

تبلیغات
اتاق خوابی متفاوت برای فرزند شما!
دکوراسیونی دلپذیر داشته باشید
<>
.

منبع : chidaneh.com