آکاایران: ۱۰+۱ ایده تزیین کدو تنبل برای جشن هالووین!

خودتان بسازید: اگر شما هم دوست دارید به بهانه نزدیک بودن هالووین برای خود سرگرمی ایجاد کنید قطعا به دنبال روش های ساده برای تزیین کدو تنبل هستید. نیازی نیست زمان طولانی را صرف ساختن تزیینات هالووین و یا طراحی کدو تنبل کنید. با ما همراه باشید تا تزیینات هالووین را در ۳۰ دقیقه یا حتی کمتر انجام دهید:

هالووین چیست؟

هالووین یک جشن غربی و سنتی است که در روز ۳۱ اکتبر برگزار می شود و معمولا سه شبانه روز ادامه دارد. مانند تمام مراسم سنتی دنیا، هالووین هم آداب خود را دارد و یکی از قسمت های جذاب آن تزیینات مخصوصی است که در این روزها انجام می شود. تزییناتی روی کدو حلوایی و یا وسایل دیگر که رد پایی از مراسم هالووین را دارا باشند، در ایران هم طرفدار پیدا کرده و جنبه سرگرمی و شادی دارد.

آنچه دوست دارید درمورد هالووین بدانید را به شما می گوییم!

 تزیین کدو تنبل هالویین

آنچه در بیشتر تزیینات هالووین و یا به طور سمبلیک می بینید استفاده از اشکال کدو تنبل، خفاش و عنکبوت و رنگ های غالب سفید، نارنجی و سیاه است. با توجه به این در ادامه تزییناتی را می بینید که این فاکتورها را تلاش می کنند، تصویری از یک کدو تنبل خندان و یا ترسناک که درون آن شمع روشن است کمی تکراری به نظر می رسد.

تزیین کدو تنبل

یک کدو تنبل بزرگ و سالم تهیه کنید. می توانید آن را با اسپری با رنگ اکریلیک رنگ کنید. با کاغذ رنگی های سیاه خفاش هایی با اندازه های مشابه یا مختلف برش داده و روی کدو تنبل سفید خود بچسبانید.

یک گلدان بزرگ شیشه ای از درون کمد آشپزخانه خود بیرون بیاورید. چند کدو تنبل کوچک تهیه کنید. اگر در محل زندگی شما رنگ های متنوعی از این کدو موجود بود، بهتر است چند کدو تنبل کوچک با رنگ های مختلف داشته باشید. فاقد زحمت زیادی قرار دادن این طیف رنگی داخل گلدان شیشه ای تزیین کدو تنبل شیک و دلپذیر را به دکوراسیون خانه می آورد.

  • اگر فقط کدو تنبل نارنجی دارید می توانید آنها را به تنالیته رنگی نارنجی رنگ کنید.

شما می توانید برای در ورودی منزل خود تزیینی از نوع هالووین نصب کنید. تعدادی کدو حلوایی کوچک تهیه کرده و توسط یک سیم محکم، آنها را به شکل حلقه به هم وصل کنید.

10+1 ایده تزیین کدو تنبل برای جشن هالووین! خودتان بسازید

نظرتان در مورد خانواده دوست داشتنی کدوها چیست؟؟ چند کدو تنبل با سایزهای مختلف بخرید و آنها را به شکل خانواده ای دوست داشتنی و با چهره های مختلف تزیین کنید.

 خودتان بسازید

از کدو تنبل برای جاشمعی استفاده کنید. کدوهای کوچک را از قسمت بالا برش دهید و حفره ای برای قرار دادن شمع و وارمر درون آن ایجاد کنید. از این شمعدان کدویی می توانید برای مدت طولانی تری هم استفاده کنید.

 جشن هالووین

در اکثر خانه ها پونز وجود دارد. تزیین کدو تنبل به رنگ طبیعی نارنجی خودش را با پونزهای طلایی انجام دهید و اگر دوست دارید می توانید کدو حلوایی را به رنگ سفید در بیاورید و برای آن پونزهای رنگی به کار ببرید.

 تزیینات در خانه

رنگ های شاد و متنوع را هم می توانید با تزیین کدو تنبل به فضای داخلی منزل خود بیاورید. کدو تنبل به رنگ های زرد، آبی، سبز، صورتی، طلایی و ... ظاهری هیجان انگیز ایجاد می کنند.

 تزیین کدو تنبل هالویین

یک کدو تنبل سفید یا شیری رنگ، با تزیینات طلایی شیء دکوری شیک و دلپذیر را به خانه شما می آورد. برای این منظور می توانید از نوارهای طلایی کوچک پراکنده روی سطح کدو حلوایی استفاده کنید.

تزیین کدو تنبل

با کدو حلوایی گلدان بسازید. کدو حلوایی رنگ خاص و تند نارنجی رنگی دارد که در کنار رنگ سبز گیاهان می تواند ترکیب رنگی زیبایی ایجاد کند. درون کدو حلوایی را کامل خالی کنید تا حدی که فقط پوسته آن باقی بماند. چون گوشت میوه می تواند فاسد شده و آلودگی ایجاد کند. درون کدو را از خاک پر کرده و گیاه زیبایی را درون آن بکارید.

پیشنهاد می شود بخوانید که چگونه با کدو تنبل یک گلدان دکوری برای کاکتوس ها بسازید!

یک کدو حلوایی طلایی رنگ ساده در خانه ای به سبک کلاسیک و یا مدرن جلوه ای خاص می بخشد. با اسپری طلایی رنگ در عرض یک دقیقه تزیینات هالووین خود را درست کنید.

چند بادکنک سیاه بخرید و آنها را باد کنید. بال های خفاش را روی کاغذ رنگی سیاه کشیده و آنها را ببرید. با چسبی که بادکنک را سوراخ نکند بال خفاش را روی بادکنک بچسبانید.

با مراجعه به بخش خودتان بسازید می توانید از روش های بیشتری برای خلاقیت ایجاد کردن و ساخت وسایل نوین در خانه ایده بگیرید.

نویسنده: صدف حقیقت | تحریریه آکا ایران

تبلیغات
مرکز آموزش های تخصصی معماری
اتاق خوابی متفاوت برای فرزند شما!
<>
.

منبع : chidaneh.com