آکاایران: دیوار آجری در دکوراسیون داخلی،۷ طراحی گرم و صمیمی!

دیوار: آجر یکی از صمیمی ترین مصالح ساختمانی می باشد که حضور آن درگوشه و کنار دکوراسیون داخلی علاوه بر منحصر به فرد کردن آن حالت صمیمی و ساده ای به آن می بخشد. به همین منظور امروز در آکا ایران می خواهیم کاربرد دیوار آجری در بخش های مختلف از فضاهای دکوراسیون داخلی را با شما در میان بگذاریم پس با ما همراه باشید.

آجر
امیر صادقی
عکاس: 
امیر صادقی

دیوار آجری در ورودی و راهرو

در دکوراسیون این خانه با طراحی بسیار دلپذیر و متفاوت دیوار راهروی ورودی مواجه هستیم. برای طراحی این دیوار آجری از چیدمان قاب عکس و همچنین چراغ دیواری استفاده شده است. طراحی سقف این راهرو هم بی نظیر و متفاوت است و برای تزیین آن از کلاف نخ های رنگی استفاده شده است و ظاهر این فضا را بیش از بیش منحصر به فرد کرده است.

آجر
امیر صادقی

دیوار آجری در دکوراسیون نشمین

همان طور در تصویر می بینید در دکوراسیون داخلی این نشیمن برای تزیین دیوار پشت تلویزیون از آجر استفاده شده است ، این دیوار آجری ظاهری صمیمی تر و با اصالتی به این دکوراسیون مدرن بخشیده است. تلفیق رنگ گرم آجر با رنگ سرد مبلمان توانسته به سادگی تعادل را در فضای این دکوراسیون برقرار کند.

دیوار آجری در دکوراسیون داخلی،7 طراحی گرم و صمیمی! طراحی دیوار
 دیوار آجری
عرفان شریف

دکوراسیون آشپزخانه با دیوار آجری

شاید انتخاب آجر به دلیل نظافت سخت برای فضایی مانند آشپزخانه کمی دور از ذهن به نظر برسد، اما با کمی زیرکی می توانید از آن برای فضاهایی مانند دیوار وردی آشپزخانه و یا اطراف کابینت های دور از گاز و سینک استفاده کنید و ظاهر صمیمی با دیوار آجری به دکوراسیون آشپزخانه خود ببخشید.

آجر
رضا صوفی
عکاس: 
رضا صوفی

دیوار آجری در اتاق غذاخوری

همان طور که در تصویر می بینید در طراحی دکوراسیون اتاق که به سبک روستیک است، میز و صندلی ناهارخوری چوبی انتخاب شده است و دیوار آجری در کنار این عنصر حس روستیک منحصر به فردی به این فضا بخشیده است.

دیوار آجری در دکوراسیون داخلی،7 طراحی گرم و صمیمی! طراحی دیوار
گروه مبلمان یاتاش

دکوراسیون اتاق خواب با دیوار آجری

سرویس خواب از ضروریات جدایی ناپذیر یک اتاق خواب است. باید برای تهیه ی بهترین سرویس خواب، به تمام نکات مخصوصا رنگ و طرح دیوارهای اتاق خواب توجه زیادی داشت و بر اساس آن ها زیباترین و هماهنگ ترین کالای خواب را انتخاب کرد، همان طور که در این تصویر می بینید تلفیق دیوار آجری با سرویس تخت و روتختی های کرم قهوه ای فضای گرم و دلچسبی را به وجود آورده است.

 دیوار آجری
آجر
سوده حاجی کرم
عکاس: 
سوده حاجی کرم

دکوراسیون اتاق کار با دیوار آجری

در طراحی این  اتاق کار از سبک تلفیقی به زیبایی استفاده شده است. انتخاب دیوار آجری سفید رنگ برای فضای پشت مانیتور به خوبی ظاهر مدرن و جوان پسند این اتاق را حفظ کرده است همچنین کتابخانه در این فضا بسیار کاربردی است و بخش های متنوعی دارد که از هم جدا می شود و این امکان را به کاربر می دهد که هر بار فرمش تغییر کند؛ مثلا یک زمانی این قفسه ها کنار ورودی به عنوان پارتیشن استفاده می شد. یکی دیگر از خوبی های این کتابخانه این است که دو طرفش می شود کتاب گذاشت.

مبلمان اتاق کود...

دکوراسیون اتاق کودک با دیوار آجری

شاید در نگاه اول آجر به عنوان یک متریال زمخت و قدیمی به نظر بیاید و برای فضایی مانند اتاق کودک انتخاب مناسبی نباشد اما باید بگوییم که با کمی خلاقیت می توانید حال و هوای آجر و استفاده از دیوار آجری را در فضای کودکتان بیاورید و احساس صمیمیت و اصالت از کودکی وارد فضای زندگی او کنید.

شما هم نظرات و پیشنهاد های خود را درباره ی استفاده از دیوار آجری در دکوراسیون در بخش دیدگاه های پایین همین صفحه با ما در میان بگذارید. ضمنا می توانید سوالات خود درباره ی طراحی دکوراسیون داخلی منزل تان را در بخش مشاوره دکوراسیون آکا ایران مطرح کنید.

نویسنده: ثمینا فراهانی | گردآوری شده در تحریریه آکا ایران

تبلیغات
خانه ای دلپذیر با مبلمانی متفاوت
دانستن حق شماست
<>
.

منبع : chidaneh.com