آکاایران: ۷ قفسه و کتابخانه مدرن، برترین ها در ویترین کالای آکا ایران!

کتابخانه: کتابخانه ها عنصر بسیار خوبی برای تنوع بخشیدن و زیباتر کردن دکوراسیون داخلی منزل می باشد. شما می توانید با توجه به فضای داخلی تان، متراژ، تعداد کتاب ها و حتی سبک دکوراسیون داخلی تان کتابخانه ی مناسبی برای فضای دکوراسیون خود انتخاب کنید و ظاهر ویژه ای به دکوراسیون داخلی تان ببخشید. به همین منظور امروز در آکا ایران می خواهیم شیک ترین و مناسب ترین کتابخانه ها در ویترین کالاهای آکا ایران را به شما معرفی تا بتوانید انتخاب ساده تری و مناسب تری داشته باشید پس با ما همراه باشید.  

آکاایران: 7 قفسه و کتابخانه مدرن، برترین ها در ویترین کالای !

کتابخانه دکوری ۲ دکور آذین

قیمت نامشخص

کتابخانه دکوری دکور آذین

کتابخانه های دکوری یکی از پرطرفدارترین انواع کتابخانه ها در خانه های ایرانی می باشد این کتابخانه ها علاوه بر ظاهر ساده ای که دارند به راحتی در هر بخش از فضای دکوراسیون شما جای می گیرند و می توانید آن را در فضای اتاق خواب و یا حتی فضای نشیمن خود به راحتی جای دهید. کتابخانه دکوری دکور آذین به نحوی طراحی شده است که به سادگی می تواند در کنج دیوار جای گیرد و فضای کمی را در دکوراسیون شما اشغال نماید پس بهترین گزینه برای دکوراسیون خانه های کوچک می باشد.

کتابخانه ترکیبی دکوراحت

۳۳۰۰۰۰تومان

کتابخانه ترکیبی دکوراحت

کتابخانه ترکیبی دکوراحت یک پیشنهاد مناسب جهت استفاده در دکوراسیون اتاق خواب، خانه و دفتر کار و بهترین گزینه برای افرادی که نیاز به محلی برای نگهداری انواع کتاب های خود دارند می باشد. کتابخانه ترکیبی دکوراحت از جنس ام دی اف با عرض ۱۲۰ سانتی متر و ارتفاع ۱۸۰ سانتی متر و عمق ۲۰ سانتی متر کارایی بالایی داشته و بهترین انتخاب برای فضاهای کوچک می باشد.

7 قفسه و کتابخانه مدرن، برترین ها در ویترین کالای ! لوازم دکوری

کتابخانه گردان ماکور

۳۰۰۰۰۰۰تومان

کتابخانه گردان ماکور

کتابخانه ی گردان یکی از انواع خاص و جذاب کتابخانه ها برای دکوراسیون داخلی شما می باشد که به دلیل طراحی خاصی که دارند ظاهر ویژه ای به دکوراسیون شما می بخشند. جنس کتابخانه گردان ماکور تلفیقی از چوب راش و چوب بلوط است بنابراین مقاومت و طول عمر بالاتری نسبت به کتابخانه های چوبی دیگر دارد. این نوع کتابخانه با ارتفاع ۱۲۰ و قطر ۶۵ سانتی متر قابل سفارش به رنگ دلخواه و متانسب با دکوراسیون شما می باشد.

 کتابخانه

کتابخانه کد۰۵ صنعت چوب بیرنگ

۳۷۵۰۰۰تومان

کتابخانه پله ای صنعت چوب بیرنگ

کتابخانه ی پله ای نوع دیگری از کتابخانه های ترکیبی می باشد که با کمک آن می توانید ظاهر مدرنی به فضای دکوراسیون خود ببخشید، کتابخانه ی پله ای از باکس های مکعبی سوار بر هم ساخته شده است که با توجه به ابعاد فضایی و نیاز می توانید تعداد و ارتفاع و چیدمان آن را تغییر دهید و ظاهر دکوراسیون خود را تغییر دهید. کتابخانه ی صنعت چوب بیرنگ به ارتفاع ۱۸۰، عرض ۱۷۵ و عمق ۳۰ سانتی متر از جنس ملامینه با لبه های پی وی سی می باشد که می توانید مطاق با سبک دکوراسیون خود آن را تهیه کنید و از زیبایی و کارایی آن در دکوراسیون تان استفاده لذت ببرید.

شلف و کتابخانه

کتابخانه چوبی ایکیا

قیمت نامشخص

کتابخانه چوبی ایکیا

ساده ترین و محبوب ترین نوع کتابخانه ها که با هر سبک دکوراسیونی هماهنگ می شوند کتابخانه های چوبی می باشد. کتابخانه ی چوبی ایکیا در پنج طبقه به طول هشتاد، عمق بیست و هشت و ارتفاع دویست و دو سانتیمتر می باشد که طر طبقه ی آن تحمل وزن تا سی کیلوگرم را دارد بنابراین بهترین انتخاب برای طبقه بندی کتاب های قطور می باشد. همچنین رنگ فندقی این کتابخانه خوش ترکیب ترین رنگ برای هر سبکی از دکوراسیون داخلی شما می باشد.

کتابخانه mdf دکوری پرنیان سازان

۲۶۰۰۰۰تومان

کتابخانه دیواری پرنیان سازان

کتابخانه های دیواری در واقع عملکردی شبیه شلف ها دارند و بهترین انتخاب برای دکوراسیون خانه های کوچک می باشند چرا که فضایی از کف را اشغال نمی کنند و با ظاهر ساده ی خود ببه راحتی روی دیوار نصب می شوند و می توانید با توجه به سبک دکوراسیون خود از رنگ مناسبی را برای فضای داخلی خود انتخاب نمایید.  

کتابخانه مدل ۱۱۲LV

۵۵۰۰۰۰تومان

کتابخانه LV دکووال

کتابخانه LV دکووال به دلیل طراحی خاص خود بهترین انتخاب برای دکوراسیون هایی به سبک مدرن می باشد. این کتابخانه به طول ۶۰، عمق ۴۰ و ارتفاع ۱۸۰ سانتی متربرای فضاهای اداری، اتاق کار و... مناسب و به دلیل جنس ام دی اف بسیار سبک می باشد و مناسب ترین انتخاب برای کتابخانه ی شما می باشد.

 برای تهیه کتابخانه خود حتما سری به بخش کتابخانه در ویترین کالاهای آکا ایران بزنید و خرید خود را ساده تر انجام دهید. 

نویسنده: ثمینا فراهانی | تحریریه آکا ایران

تبلیغات
نگاه حرفه ای به دکوراسیون داخلی!
الان چی می چسبه !
<>
.

منبع : chidaneh.com