آکاایران: قفسه‌های دیواری معلق ( شلف ها) عناصر بسیار خوبی برای اضافه شدن به فضای خانه هستند، به ویژه برای کسانی که به طراحی مینی‌مالیستی علاقه زیادی دارند. قفسه‌های دیواری معلق دارای پایه‌های زشت و بدشکل نیستند که زیبایی طراحی خانه را از بین ببرند و ظاهر خانه را زشت ‌کنند. شلف ها هم‌چنین بسیار ساده و زیبا هستند و نگهداری از آن‌ها راحت است. یکی دیگر از مزایای شلف ها این است که بسیار مستحکم هستند و نسبت به قفسه‌های پایه‌دار ماندگاری و دوام بیشتری دارند چراکه با پیچ به دیوار نصب می‌شوند و از مواد و مصالح بهتر و بادوام‌تری ساخته می‌شوند.

در این مقاله تصاویر مدل شلف و باکس چوبی ، شیشه ای و فلزی مدرن برای قرار دادن وسایل دکوری را برای شما عزیزان و همراهان آکاایران گردآوری کرده ایم. امیدواریم از مشاهده این تصاویر لذت ببرید.

انواع شلف و باکس و ایده های نصب آنها:

شلف های دیواری در واقع مدل به روز و مدرن طاقچه های قدیمی اند که امروزه در طرح های بسیار متنوعی عرضه می شوند. تقریبا تمام شلف های دیواری از دو قسمت تشکیل شده اند که شامل رویه و پایه می باشد که رنگ های متنوعی دارند و جذابترین رنگ های آن ها برای متقاضیان گردویی و سفید و مشکی است. در واقع می‌توان گفت که شلف ها همان طاقچه های گچی و سنگی قدیمی هستند که در بیشتر خانه های پدربزرگ ها و مادربزرگ های ما قرار داشت. امروزه با تغییر دکوراسیون داخلی منازل طاقچه های قدیمی حذف شده اند و در معماری های جدید طاقچه در خانه ها ساخته نمی‌شود به همین علت است که نجارها تصمیم گرفتند با چوب آن را شبیه سازی کنند که اگر کسی دوست داشت آنها را در منزل خود داشته باشد بتواند از این شلف ها استفاده کند.

شلف و باکس

شلف و باکس دیواری اتاق کودک

 

جدیدترین شلف گلدان

 

جدیدترین شلف

 

جدیدترین مدل شلف تلویزیون

 

 

جدیدترین شلف تلویزیون

 

جدیدترین شلف و باکس

 

جدیدترین شلف ها

 

جدیدترین شلف دیواری

 

جدیدترین شلف اتاق کودک

 

جدیدترین شلفهای دیواری

جدیدترین شلف دکوری

 

جدیدترین باکس موبایل

 

 جدیدترین باکس 

 جدیدترین باکس گل

 

جدیدترین باکس افیس

 

جدیدترین باکس دیواری

 

جدیدترین باکس های دیواری

جدیدترین باکس های موبایل

جدیدترین باکس های تزیینی

 

جدیدترین باکس تلویزیون

جدیدترین باکس ها

طاقچه های چوبی دکوری

طاقچه های چوبی