فنگ شویی رنگ ها درمنزل بخش اول - دکوراسیون
فنگ شویی رنگ ها درمنزل برای ایجاد فضایی آرامش بخش با استفاده از مکتب فنگ شویی که با توصیه های خود سعی در ایجاد تعادل انرژی و آرامش در منزل دارد

آکاایران: مکتب فنگ شویی با توصیه های خود سعی در ایجاد تعادل انرژی و آرامش در منزل دارد و در این مطلب فنگ شویی رنگ ها درمنزل برای ایجاد فضایی آرامش بخش مورد توجه قرار گرفته است .

رنگ قرمز

نشانه عنصر آتش ، نماد اشتیاق ، شجاعت و عشق رنگ قرمز بوده که در چین بیان گر شادی و خوشحالی می باشد و در هند بیان گر ازدواج و در غرب نمادی از عشق، علاقه و شجاعت است. استفاده از رنگ قرمز روشن انرژی ، شادی، هیجان و عنصر جسمانی را وارد خانه می کند .

آکاایران: فنگ شویی رنگ ها درمنزل بخش اول

رنگ زرد

آفتاب و شادی نماد رنگ زرد در فنگ شویی هستند که به دلیل سطح انرژی بالای این رنگ شادی بخش , استفاده از رنگ زرد در آشپرخانه توصیه شده و همچنین اتاق نشیمن و اتاق های کودکان را با گستره رنگی فراوان رنگ زرد مزیین کنید .

,feng shui,فنگ شویی,فنگ شویی در منزل

رنگ آبی

آرامش، صلح و آسایش همه با رنگ آبی که نشان دهنده عنصر آب است در منزل ایجاد می شود . همچنین در فنگ شویی رنگ آبی رنگ بسیار مهمی بوده و از روشن تا تیره آن را می توان در همه قسمت های خانه استفاده کرد .

,feng shui,فنگ شویی,فنگ شویی در منزل

رنگ سبز

رشد، سلامتی و طراوت با رنگ سبز در منزل نمایان می شود . نماینده عنصر چوب که تقویت کننده سلامتی شما، ذهن ، جسم و روح است می تواند تاثیرات فنگ شویی در منزل را به حداکثر برساند .

,feng shui,فنگ شویی,فنگ شویی در منزل

منبع :

منبع : بخش خانه داری آکاایران
برچسب :