آرامش در منزل با فنگ شویی - دکوراسیون
مهم ترین عناصر فنگ شویی و اصلی ترین ابزاری که فنگ شویی برای ایجاد تعادل انرژی درون خانه و ایجاد آرامش در فضا

آکاایران: آرامش در منزل با فنگ شوییی

آکاایران: مکتب فنگ شویی در واقع مکتبی است که به ایجاد تعادل انرژی درون خانه و ایجاد آرامش در فضا توجه می کند . یکی از اصلی ترین ابزاری که فنگ شویی از آن بهره می برد بودا می باشد که به اعتقاد این مکتب حضور بودا در منزل باعث ایجاد آرامش در فضا می شود .

,feng shui,عناصر فنگ شویی,فنگ شویی

اگر مایلید بر اساس مکتب فنگ شویی عمل کنید پیشنهاد می شود که از تصویری از بودا در خانه خود قرار دهید . علاوه بر بودا عنصر دیگری نیز که در فنگ شویی استفاده می شود عطر است که معروفترین عطری که در این مکتب به مصرف ان توصیه می شود اسانس زیتون بوده که استفاده روزانه ان در منزل باعث ایجاد آرامش، انرژی و تمیزی خانه می شود همچنین فضایی عاطفی را به وجود می آورد.

همانطورکه گفته شد فنگ شویی باعث ایجاد تعادل انرژی در منزل و افزایش انرژی خانه و دفتر کار می شود و برای رسیدن به این منظور می بایستی آثار هنری که در دکوراسیون منزل استفاده می کنید با فضا تناسب داشته باشند . برای مثال اتاق خواب یا حمام باید دارای اثر هنری ای باشند که آرامش بخش است، چیزی مانند تصویری از طبیعت. برای اتاق های خانواده و دفترهای کار استفاده از رنگ های روشن و تصاویر متنوع مناسب است .

,feng shui,عناصر فنگ شویی,فنگ شویی

در کنار بودا و عطر و آثار هنری , نماینده عنصر آتش شمع ها و یک فواره کوچک نماینده عنصر آب باید برای ایجاد فضای آرامش بخش در منزل وجود داشته باشد .

یکی از مهم ترین عناصر فنگ شویی بامبو , نماینده عنصر خاک و نمادی از شانس خوب می باشد که فضایی خردمندانه در منزل ایجاد می کند .

منبع :

منبع : بخش خانه داری آکاایران
برچسب :