ایده های فنگ شویی برای سال میمون؛دکوراسیون داخلی منزل
راهنمایی های فنگ شویی و ایده های طراحی دکوراسیون برای سال 1395، بازتاب دهنده شخصیت منحصر به فرد سال ، یعنی میمون، می باشد.
آکاایران: ایده های فنگ شویی برای سال میمون؛دکوراسیون داخلی منزل
راهنمایی های فنگ شویی و ایده های طراحی دکوراسیون برای سال 1395، بازتاب دهنده شخصیت منحصر به فرد سال ، یعنی میمون، می باشد.
دکوراسیونآکا ایران


استفاده از ترکیب رنگ های پیشنهادی فنگ شویی، در محیط زندگی شما هماهنگی و توازن برقرار ساخته و ثروت و سلامتی را برایتان به ارمغان می آورد. با توجه به طالع بینی چینی، 1395، سال میمون است. سال جدید چینی ها از تاریخ 8 فوریه2016، مصادف با 19 بهمن ماه 1394 آغاز شده و تا 27 ژانویه 2017 مصادف با 7 بهمن ماه 1395، ادامه خواهد داشت. چنانچه به نکات ساده و توصیه های فنگ شویی در مورد دکوراسیون داخلی، توجه کنید، این سال با موفقیت و خوش شانسی برایتان، همراه خواهد بود. به شرطی که هوشمندانه رفتار کنید و به جزئیات بیشتر توجه کنید. دکوراسیون های مدرن و تزئینات به سبک سازگار با محیط زیست، تلفیقی از چوب و گیاهان آپارتمانی، رنگ های قهوه ای و سبز، منسوجات تهیه شده از الیاف طبیعی، به کاربردن موارد اولیه سازگار با محیط زیست و ایده های سبز، همه و همه از مواردی هستند که در سال ، باب خواهند شد.

آکاایران: ایده های فنگ شویی برای سال میمون؛دکوراسیون داخلی منزل

میمون نماد کنجکاوی و انرژی خلاق است. این بدین معناست که شما می توانید ایده های فوق العاده خود را برای داشتن یک دکوراسیون کاربردی، راحت و مدرن به طور آزمایشی، پیاده سازی کنید. خود را از بار سنگین وجدان حساستان، رهایی بخشید و برای آزمودن ایده های طراحی منحصر به فردتان، لحظه ای تردید نکنید و فراتر از ذهن بروید و غیر قابل تصور را تصورکنید! در حالیکه از دکوراسیون پر از انرژی و طراوت خود لذت می برید. همه چیز در سال ممکن است. شما توانایی انجام دادن هر کار دشواری را خواهید داشت و هر آنچه که در وهله اول غیرممکن به نظر می رسد، شدنی است، فقط ممکن است برای رسیدن به آن زمان بیشتری نیاز باشد. به دیگران کمک کنید و از انجام کارهای گروهی لذت ببرید. خود و دیگران را غافلگیر کنید. در چیدمان منزل، قوانین فنگ شویی را با به کاربردن رنگ های صحیح و ایده های منحصر به فرد، رعایت کرده و به این ترتیب ثروت را روانه خانه خود سازید. سخت، کار و تلاش کنید و موفقیت را در سال ، به سوی خود جذب کنید.

,مجله،آکا ایران،مجله اینترنتی،آکا ایران،دکوراسیون،دکوراسیون داخلی،دکوراسیون منزل،دکوراسیون داخلی منزل،فنگ شویی،ایده های فنگ شویی برای سال میمون

فنگ شویی و ترکیب بندی مناسب رنگ ها برای دکوراسیون

انتخاب صحیح رنگ ها در فنگ شویی، خوش اقبالی و ثروت را به ارمغان می آورد. از آنجایی که سال95، سال میمون قرمز است، به جای خاکستری تیره و سیاه، از رنگ های آرامش بخش همانند آبی درباری، قرمز- طلایی و از رنگ های چشم نوازی همچون سبز و قهوه ای، در دکوراسیون اتاق خواب، استفاده کنید. رنگ هایی با تناژ صورتی و قرمز روشن در حد اعتدال و به اندازه ،جهت برجسته نشان دادن و نشاط بخشیدن به دکوراسیون های مدرن، می توانند استفاده شوند.

اعداد و نماد های خوش یمن سال

طراحی دکوراسیون داخلی و چیدمان منزل در سال میمون، که در طالع بینی چینی از آن به عنوان حیوانی باهوش و فعال یاد می شود، می بایست خلاق، شگفت آور و کاربردی باشد. در چیدمان و طراحی دکوراسیون منزل، از اعداد5،2 و 9 خودداری کنید و از چوب، پارچه های نرم، خز و فلز برای برجسته تر ساختن طراحی داخلی منزل و محل کار خود، استفاده کنید. همچنین می توانید از فنگ شویی درمانی و اعداد خوش یمنِ8،7،1 ، گلهای خوش یمن مانند داوودی و آلیوم استفاده کنید. جهت های شمال، شمال غرب و غرب در این سال برای شما خوش شانسی به همراه خواهند داشت.

,مجله،آکا ایران،مجله اینترنتی،آکا ایران،دکوراسیون،دکوراسیون داخلی،دکوراسیون منزل،دکوراسیون داخلی منزل،فنگ شویی،ایده های فنگ شویی برای سال میمون

ایده های طراحی مبتکرانه و خلاقانه

ایده های دکوراسیون و طراحی های مدرن در سال ، محرک و در عین حال زیرکانه و جالب است. در این سال، برای ایجاد یک دکوراسیون واقعاً راحت و خودمانی برای منزل، کمی خودخواه باشید! هوشمندانه تصمیم بگیرید و عاقلانه انتخاب کنید تا در عین اینکه از لحاظ کارکردی، محیط زندگی خود را ارتقاء می دهید و سبک زندگی، مختص خودتان را ایجاد می کنید، به آن زیبایی منحصر به فردی نیز ببخشید. طراحی داخلی منعطف و ایده هایی برای دکوراسیون های چندمنظوره و کاربردی، از راهکارهای اعجاب انگیز فنگ شویی هستند تا منزل شما را برای دریافت ثروت و برکت، آماده سازند. استفاده از رنگ های ملایم و سرشار از انرژی به همراه منحنی های ملایم و ظریف و خطوط مستقیم که چیدمانی مدرن را ایجاد می کنند، بازتاب دهنده صداقت شما خواهند بود و برای شما خوش اقبالی و موفقیت به همراه خواهند داشت.


,مجله،آکا ایران،مجله اینترنتی،آکا ایران،دکوراسیون،دکوراسیون داخلی،دکوراسیون منزل،دکوراسیون داخلی منزل،فنگ شویی،ایده های فنگ شویی برای سال میمون.

منبع :

منبع : بخش خانه داری آکاایران
برچسب :