چگونه انرژی منفی را از خانه های مان دور کنیم-قسمت چهارم
خانه، مکانی است که باید در آن، بیشتر از هر جای دیگری احسان امنیت و آرامش داشته باشیم؛ اما اگر خانه ما پر از انرژی های منفی باشد، این انرژی ها تاثیر محسوسی را رو

آکاایران: خانه، مکانی است که باید در آن، بیشتر از هر جای دیگری احسان امنیت و آرامش داشته باشیم؛ اما اگر خانه ما پر از انرژی های منفی باشد، این انرژی ها تاثیر محسوسی را روی احساسات و هم چنین سلامتی ما می گذارند.

آکاایران: چگونه انرژی منفی را از خانه های مان دور کنیم

  

,مدیتیشن, کریستال, انرژی-مثبت

خانه، مکانی است که باید در آن، بیشتر از هر جای دیگری احسان امنیت و آرامش داشته باشیم؛ اما اگر خانه ما پر از انرژی های منفی باشد، این انرژی ها تاثیر محسوسی را روی احساسات و هم چنین سلامتی ما می گذارند. با چشم غیر مسلح، نمی توان این انرژی های منفی را دید، اما به دلیل این که این انرژی ها، احساسات درونی شما را تحت تاثیر قرار می دهند، می توانید احساس کنید که در منزل شما وجود دارند. این انرژی ها می توانند اعتماد به نفس شما را کاهش دهند، رویاهای شما را تحت تاثیر قرار دهند، قدرت تخیل شما را کاهش دهند و توانایی های شما را سرکوب کنند.

راه های زیادی برای دور کردن انرژی منفی از خانه های مان وجود دارد. در پائین به تعدادی از آن ها اشاره خواهد شد: 

 

,مدیتیشن, کریستال, انرژی-مثبت

-کریستال ها:

کریستال ها و سنگ های گوناگونی در دور کردن انرژی منفی موثر هستند. کریستال ها، امواجی را برای خارج کردن انرژی منفی از خانه ها تولید می کنند و انرژی مثبت را وارد می کنند. حتی با احساسات و تفکرات منفی بدست آمده در مواجهه با افرادی که اطراف ما هستند،  نیز مبارزه می کنند. کهربای سیاه، یکی از بهترین کریستال هایی است که باید آن را در خانه هایتان داشته باشید؛ آن را درنزدیکی درب ورودی منزل خود بگذارید تا مانع از ورود هرگونه انرژی منفی پنهان به خانه شما شود. هم چنین می توانید آن را در وسط خانه تان قرار دهید تا انرژی منفی را دفع کند. کوارتز دودی، کوارتز سرخ، هماتیت، کهربای سیاه، عقیق سیاه، یاقوت ارغوانی و ابسیدین سیاه، از کریستال های دیگری هستند که در دور کردن انرژی منفی موثر هستند. برای اینکه کریستال ها کار خود را به بهترین نحو انجام دهند، باید هفته ای یکبار آن ها را تمیز کنید؛ آن ها را در کاسه ای پُر از آب تصفیه شده قرار دهید و سپس آن ها را حداقل ۴ ساعت زیر آفتاب خشک کنید.

,مدیتیشن, کریستال, انرژی-مثبت

- زعفران:

زعفران نیز برای پاک سازی محیط بسیار موثر است و عطر آن، انرژی های منفی را دفع می کند. هنگام غروب خورشید، مقداری زعفران را در درب  ورودی خانه خود بریزید؛ این کار، دعوتی برای انرژی مثبت است، چرا که غروب خورشید، زمانی برای به هم پیوستن روز و شب است. رنگ روشن زعفران، به افزایش پاکی و خلوص معنوی در خانه تان کمک می کند. هم چنین می توانید مقداری زعفران را با آب مخلوط کنید و آن را به اتاق ها و  قسمت های مختلف خانه تان اسپری کنید تا آن مکان ها را پاک سازی کند. 

 

,مدیتیشن, کریستال, انرژی-مثبت

نکاتی دیگر:

• رایحه گل های طبیعی نیز در دور کردن انرژی منفی موثر هستند. گل های تازه را در گلدان قرار دهید و آن ها را در خانه خود بگذارید.

• اگر در خانه خود شمع های معطر و یا شومینه دارید، آن ها را روشن کنید. آتش ابزار قدرتمندی در پاک سازی است. 

• حتی می توانید پوست لیمو و یا پرتقال را بسوزانید. بوی نشاط بخش و مطبوع نیز انرژی منفی را از خانه های شما دور می کنند. 

• مدیتیشن، امواجی تولید می کند که به دفع انرژی منفی از شما و خانه تان کمک می کند. به طور منظم در خانه خود مدیتیشن انجام دهید.

.

منبع :

منبع : بخش خانه داری آکاایران
برچسب :