چگونه انرژی منفی را از خانه هایمان دور کنیم-قسمت سوم
خانه، مکانی است که باید در آن، بیشتر از هر جای دیگری احسان امنیت و آرامش داشته باشیم؛ اما اگر خانه ما پر از انرژی های منفی باشد، این انرژی ها تاثیر محسوسی را رو

آکاایران: خانه، مکانی است که باید در آن، بیشتر از هر جای دیگری احسان امنیت و آرامش داشته باشیم؛ اما اگر خانه ما پر از انرژی های منفی باشد، این انرژی ها تاثیر محسوسی را روی احساسات و همچنین سلامتی ما می گذارند.

آکاایران: چگونه انرژی منفی را از خانه هایمان دور کنیم

 

,طراحی, دیزاین, خانه

خانه، مکانی است که باید در آن، بیشتر از هر جای دیگری احسان امنیت و آرامش داشته باشیم؛ اما اگر خانه ما پر از انرژی های منفی باشد، این انرژی ها تاثیر محسوسی را روی احساسات و همچنین سلامتی ما می گذارند. با چشم غیر مسلح، نمی توان این انرژی های منفی را دید، اما به دلیل این که این انرژی ها، احساسات درونی شما را تحت تاثیر قرار می دهند، می توانید احساس کنید که در منزل شما وجود دارند. این انرژی ها می توانند اعتماد به نفس شما را کاهش دهند، رویاهای شما را تحت تاثیر قرار دهند، قدرت تخیل شما را کاهش دهند و توانایی های شما را سرکوب کنند.

راه های زیادی برای دور کردن انرژی منفی از خانه های مان وجود دارد. در پائین به تعدادی از آن ها اشاره خواهد شد:

,طراحی, دیزاین, خانه

1. دست زدن ( کف زدن ):

صدا و امواجی که از دست زدن به وجود می آیند، انرژی های منفی را متفرق  و از خانه دور می کنند. در واقع، صداهای واضح و بلند، ابزاری قدرتمند در پاک سازی منزل هستند. صدای رعد و برق نیز همین تاثیر را روی کره زمین دارد؛ حتی صدای آتش بازی و به صدا درآمدن ناقوس کلیسا نیز، باعث آرامش و پاک سازی می شوند. در خانه خود قدم بزنید و دست بزنید؛ مخصوصا در گوشه ها، قفسه هاو زیر پله ها، تا از ساکن شدن انرژی منفی در خانه تان جلوگیری کنید. علاوه بر دست زدن، شما می توانید از زنگ، تبل و سِنج نیز برای دور کردن انرژی منفی از خانه تان استفاده کنید.

,طراحی, دیزاین, خانه

2. روغن های معطر:

یکی دیگر از راه های مفید برای دور کردن انرژی منفی از خانه، محل کار و یا مکان های دیگر، استفاده از روغن های معطر است. رایحه قوی این روغن ها، انرژی منفی را از بین می برد و هم چنین، منجر به طراوت بخشیدن دوباره به خانه شما و دعوت از انرژِی مثبت برای ورود به خانه و زندگی شما می شود. یکی دیگر از مزیت های این روغن های معطر، فواید پزشکی آن ها است. خواص آنتی بیوتیکی و ضد ویروسی آن ها، در حالت عادی خانه شما را سلامت تر و با طراوت تر می کند. برای دفع انرژی منفی از خانه خود، می توانید از روغن های مختلف معطری از جمله؛ لیمو، پرتقال، اسطوخودوس، مریم گلی، نعنا و گل رز استفاده کنید. 

• یک بطری را با آب معدنی پُر کنید. اگر آب معدنی در دسترس شما نبود، از آب معمولی استفاده کنید. 

• ۱۵ الی ۳۰ قطره از هر نوع روغن معطری که دوست دارید، به آب اضافه کنید.

• این محلول معطر را داخل خانه و یا محل کارتان، مخصوصا گوشه ها، پنجره هاو درها، اسپری کنید.

• این کار را یک بار در هفته و یا هر زمان که تمایل داشتید انجام دهید. 

,طراحی, دیزاین, خانه

3. گیاهان زنده:

طبیعت، گزینه های زیادی را برای دور کردن انرژی منفی از ما و خانه های مان در اختیارمان قرار داده است. گیاهان و گل های زیبای بسیاری وجود دارند که در دفع کردن انرژی منفی بسیار موثر هستند و تعادلی را بین رابطه درون شما و دنیای بیرون به وجود می آورند. به علاوه، این گیاهان طبیعی، به دکوراسیون خانه شما سرسبزی و زیبایی می بخشند و همچنین اکسیژن زیادی را در خانه شما تولید می کنند. بامبو، مریم گلی، ارکیده، پوتوس، آلوئه ورا، یاسمن و رزماری، گیاهانی هستند که می توانید آن هارا در خانه های تان برای دور کردن انرژی منفی نگه دارید. قبل از آوردن گیاهان زنده به خانه های تان، مطمئن شوید که برای رسیدگی، توجه و آب دادن به آن هازمان کافی دارید. همیشه برگ های خشک، زرد و آسیب دیده گیاهان را بکنید. اگر گیاه تان خشک شد و از بین رفت، آن را سریعا از خانه بیرون ببرید.

.

منبع :

منبع : بخش خانه داری آکاایران
برچسب :