فنگ شویی یک دفتر کار کوچک و نقلی
فنگ شویی یک دفتر کار کوچک و نقلی فنگ شویی یعنی پیدا کردن دکوراسیون مناسب و چیدمان درست اشیا در یک مکان   فانگ شویی یا فنگ شویی که به

آکاایران: فنگ شویی یک دفتر کار کوچک و نقلی

آکاایران: فنگ شویی یک دفتر کار کوچک و نقلی

فنگ شویی یعنی پیدا کردن دکوراسیون مناسب و چیدمان درست اشیا در یک مکان.

فانگ شویی یا فنگ شویی که به معنای باد و آب است، یک فلسفه و فن باستانی در چین است و برای پیدا کردن دکوراسیون مناسب و چیدمان درست اشیا در ساختمانهای مسکونی، تجاری، باغ و غیره استفاده می شود تا بهترین اثر را بر سلامتی، شادی، موفقیت، هماهنگی و به طور کلی انرژی مثبت چی داشته باشد. مهم ترین چیزهایی که باید رعایت کرد، پرهیز از بی نظمی و هرگونه انباشتگی، استفاده از رنگهای مناسب، خطوط منحنی، در نظر گرفتن جهت های مناسب است. عناصر نقش بسیار مهمی در فنگ شویی ایفا می کنند.

برای خلق فنگ شویی مناسب در یک دفتر کار کوچک فاقد پنجره، از نکات مربوط به انتخاب رنگ در فنگ شویی استفاده کنید، هنر فنگ شویی را وارد فضا کنید، و محل میز کار خود را برای داشتن یک فنگ شویی مناسب تغییر دهید. از همه مهم تر بر روی ایجاد یک نورپردازی مناسب، تهویه خوب، و استفاده از گل و گیاه تمرکز کنید. ایجاد یک فنگ شویی مناسب حتی در چالش برانگیزترین دفترهای کار یا خانه ها امکان پذیر است. اگر مجبورید برای ساعات طولانی در یک دفتر کار کوچک که فاقد پنجره است کار کنید، به سه نکته از فنگ شویی که در این مطلب با شما در میان می گذاریم دقت کنید.

بنابراین، پیش از آوردن فنگ شویی به داخل دفتر کار خود با استفاده از فواره های کوچک یا کریستال های صخره ای، مطمئن شوید که سه نکته زیر را رعایت کرده اید.

۱. دفتر کار شما باید هوایی باکیفیت و نورپردازی مناسب داشته باشد.

اجرای این نکته در دفاتر کار کوچک که فاقد پنجره هستند الزامی است، زیرا ایجاد یک فنگ شویی مناسب فاقد هوای خوب و نورپردازی مناسب غیرممکن است. انجام این نکات بسیار ساده است.

 برای ایجاد نورپردازی خوب با توجه به تعالیم فنگ شویی.

حداقل از سه سطح نوری با تمام طیف رنگی در دفتر کار خود استفاده کنید. این امر به طرز قابل توجهی حال شما را در فضای کوچکی که از نور طبیعی بی بهره است بهتر می کند. هم چنین از رنگ های فنگ شویی برای روشن ساختن دفتر کار خود استفاده کنید و سعی کنید در طراحی داخلی آن از تعالیم فنگ شویی پیروی کنید.

 برای ایجاد هوای خوب با توجه به تعالیم فنگ شویی.

دفتر کار خود را با گل ها و گیاهان فنگ شویی که هوا را تصفیه می کنند تزئین کنید. فقط مطمئن شوید که این گیاهان در برابر نورهای مصنوعی موجود در دفتر کار شما آسیب نمی بینند. شما هم چنین می توانید از افشانه های خوش بوکننده استفاده کنید و از روغن های گیاهی در افشانه ها استفاده کنید که نه تنها هوا را تمیز می کنند، بلکه انرژی مثبتی را نیز منتشر می کنند. برای ایجاد انرژی فنگ شویی در دفتر کار خود، از اکالیپتوس، نعنا، پرتقال، و رزماری استفاده کنید.

۲. از هنر فنگ شویی برای زنده کردن دفتر کار خود استفاده کنید.

برعکس اعتقاد عمومی، یک فضای کوچک به آثار هنری با ابعاد کوچک نیازی ندارد. اگر شما یک یا دو قطعه هنری بزرگ را وارد فضا کنید و آن را در جایی مناسب نصب کنید، به سرعت متوجه تغییر در حس فنگ شویی فضای خود می شوید. هنر فنگ شویی به معنی آثار هنری گران قیمت نیست، بلکه هنری است که دارای انرژی و حس وحال مثبت است، این قطعه هنری می تواند عکس های شما باشد و یا حتی نقاشی کودکان.

شما هم چنین می توانید از نقاشی های دیواری که دارای صحنه هایی از طبیعت یا شهر هستند (بستگی به انرژی ای دارد که می خواهید وارد دفتر کار شما شود) استفاده کنید. نقاشی های دیواری معاصرِ باکیفیت که دارای تصاویری دلپذیر هستند می توانند یک فنگ شویی مناسب و خوب در دفتر کار شما ایجاد کنند.

۳. میز کار خود را در یک موقعیت مکانی بر اساس تعالیم فنگ شویی که دارای یک پشتی مناسب است قرار دهید.

اگر ممکن است میز کار خود را طبق تعالیم فنگ شویی در دفتر کار خود قرار دهید. این مسئله در روحیه شما تاثیر فراوانی دارد.از همه مهم تر این که، پس از ساعات طولانی کار در دفتر کاری که فاقد پنجره است، سعی کنید با قدم زدن در طبیعت، تن را به آب زدن، و یا معاشرت با دوستان، انرژی شخصی خود را بازیابی کنید.

چیزی که مهم است این است که کار کردن در یک فضای کوچک باعث کاهش سطح انرژی جسم شما می شود و باید این مسئله را با استفاده از عناصر نیروبخش فنگ شویی مانند آتش، آب، و چوب حل کرد و انرژی دوباره ای برای ادامه فعالیت ها کسب کرد.

مطالب مرتبط :

ورودی منزل خود را با فنگ شویی متحول کنید

نکاتی برای فنگ شویی گل ها

.

منبع : faranaz.com

منبع : بخش خانه داری آکاایران
برچسب :