bs1

آکاایران: دکوراسیون پاییزی یک خانه ی گرم نیاز به تغییرات بزرگ و پرهزینه ندارد تنها کافیست قدری ذوق و خلاقیت به خرج دهید تا یک خانه ای گرم با دکوراسیون پاییزی داشته باشید. ایده های متنوع و در عین حال ساده ای برای پاییزی شدن دکوراسیون منزل وجود دارد که حال و هوای منزل تان را از این رو به آن رو میکنند، با اضافه کردن چند دکوری و ایجاد تغییرات جزئی در دکوراسیون منزل میتوانید خانه ای با تم پاییز داشته باشید. 

در این مقاله از مجموعه مقالات آکاایران, ایده ها جذاب و دیدنی برای داشتن یک دکوراسین پاییزی زیبا را به شما ارائه میدهیم . امیدواریم از ساختن و داشتن دکور جدید لذت ببرید.

 

از فضای باز منزل و حیاط خلوت شروع میکنیم:

استفاده از نیمکت ها

در همه باغچه ها، جایی برای نشستن وجود دارد ما از دیدن گل ها لذت می بریم و کارها ی باغبانی انجام می دهیم . اما نیمکت ها و صندلی ها را می توان به راحتی در یک موضوع تزیینی با اضافه کردن چند گلدان گل به کار برد. نیمکت های چوبی به طور طبیعی خودشان را به نمایش می گذارند فقط چند گلدان گل ،چند کدوتنبل و یک سبد روستایی را اضافه کنید بسیار زیبا خواهد شد.

ایده های جالب دکوراسیون

در مسیر و امتداد باغچه، کدو تنبل ها را مرتب بچینید

ایده های جالب دکوراسیون آشپزخانه

استفاده از کدو تنبل رنگی

کدو تنبل ها فقط نارنجی نیستند آن ها در طیف وسیعی از رنگ ها رشد می کنند و رنگ های سبز دیگر در حیاط هماهنگ می شوند.در این دکور کدو سفید و نارنجی به طور تصادفی بر روی یک بسته علف در نزدیکی یکدیگر قرار می گیرند.

ایده های جالب دکوراسیون داخلی

 

ایده دکورپاییزی ایوان

ایوان مکان ایده آلی برای قرار دادن آیتم های پایین است. این اولین منطقه ای است که مهمانها زمانی که به خانه می رسند با صحنه زیبا پاییز واقعا مورد استقبال قرار می گیرند.

ایده های جالب برای دکوراسیون

در جلویی را فراموش نکنید

هنگامی که مهمانان به طرف در می آیند، حلقه گلی زیبایی به منظورخوشامد گویی. عالی است اضافه کردن برخی از موارد زینتی تزیینی به حلقه گل انگور به سرعت جلوه خواهد داد طراحی دکور در چند هفته طول می کشد.

ایده های جالب دکوراسیون اتاق خواب

 

میزهای خاطره، و میز غذاخوری همه مکان های عالی برای برپایی برخی صحنه های در داخل خانه هستند.

نگه داری رنگ های تیره

هر گلدان گیاهی و یا ظرف مربعی، سرسبزی شما را حفظ خواهد کرد فقط کمی گل را به آن اضافه کنید و شروع به ترتیب دادن ، انتخاب گل و آیتم های تزیین کنید. رنگ های تیره را برای پاییزانتخاب کنید. برای این دکور از برگ های بلند در یک منحنی به همراه توت ها، گل های رز، و دیگر گل ها برای دکور سنتی استفاده می کند که روی هر میز کناری تقریبا زیبا خواهد بود. نمایش های ساده می توانند کاملا موثر باشند ؛ یک تخته زبر چوب بردارید و برخی از میوه های کاج، گردو و دارچین را در بالای آن ببندید. و بیسکویت ها را کنار آن بگذارید که بسیار جذاب خواهد بود.

ایده های جالب دکوراسیونی

 

خلاق باشید

این میز زیبا از یک پارچ شیری پر شده با گل های زرد و نارنجی و برگ های سرخس تزیین شده. در پایین یا روی پارچ، چند کدو ، یک گل بزرگ پر زرق و برق و چند دانه گل چینی را زیبا مرتب کنید.

ایده های جالب برای دکوراسیون

 

از سبد استفاده کنید

سبدهای حصیری در همه اندازه ها را می توان به راحتی و پاییزی پر کرد تا یک دکور سریع و ساده انجام شود. برای تاثیر بهتر، رنگ های مختلف را ترکیب کرده و کدو با بافت خوب را انتخاب کنید تا کمی به سبد بخورد. کدو مصنوعی در طول سال می ماند و واقعی به نظر می رسد. در این نمایش زیبا، یک سبد پر از پیچک به شکل سه کدوتنبل توخالی برای تزئین ساده میز قرار دهید.

دکور دیواری کدو تنبل

یک دیوار ساده می تواند ظرف چند دقیقه با یک سبد سیمی از پشت صاف که پر از خزه و کدو کوچک است، تغییر یابد. این ایده می تواند روی چوب، دیوار باغ، یک انبار یا حتی کرکره های شما مورد استفاده قرار گیرد (اگر سبد کوچک باشد). این نگاه روستایی و جذاب است. برای حالتی بهتر می توانید از رنگ های متنوع استفاده کنید.

ایده های جالب برای دکوراسیون اتاق کودک

 

کدوتنبل را با کاکتوس ترکیب کنید

کدو تنبل پوشیده شده از خزه، پایه ای عالی برای کاکتوس کوچک را تشکیل می دهند. آن ها حتی ریشه خواهند یافت و می توانند بعدا برای گیاهان استفاده شوند!

ایده های جالب دکوراسیون منزل

 

استفاده از سبد سیب

هم چنین پاییز زمان سیب است استفاده از این میوه پاییزی خوش مزه در سبدهای پلاستیکی به عنوان لوازم نمایشی جلوه خواهد داشت.در این نمایش، یک سبد سیب قرمز را با رومیزی قرمز و یک بشکه کوچک گل در مقابل پس زمینه ساده دیوار بسیار عالی به نظر می رسد.

ایده های جالب دکوراسیون آشپزخانه

 

گوشه های اتاق را فراموش نکنید

گوشه خانه اغلب نادیده گرفته می شود، اما می تواند برای ایجاد یک پس زمینه متضاد در هر مورد به کار رود.در این جا زمینه ترکیبی از آجر و چوب است. رنگ های روستایی برای نمایش سبد ساده گل ها، فانوس چوبی و چند کدوتنبل ، چند تکه چوب بریده شده عالی هستند.

ایده های جالب برای دکوراسیون مغازه

 

مجموعه ای از گلدان های سفالی

گلدان های سفالی رنگ نارنجی طبیعی دارند که برای تزئین مناسب هستند. تنها چیزی که برای نمایش لازم است کدوتنبل مصنوعی است که در وسط میز فلزی قرار می گیرد و برخی از گیاهان پاییزی رنگی برای جایگزین کردن گیاهان سبز در گلدان های سنگی جالب توجه قرار می گیرد.

ایده های جالب دکوراسیون داخلی خانه

 

 

ایجاد یک شکل

در این منظره زیبا، چند برگ ، ذرت و گل آفتابگردان را به سرعت در گلدان بزرگ قرار دهید. یک پیام خوش آمد گویی کوچک به نمای پاییزی اضافه کنید.

ایده های جالب برای دکوراسیون اتاق خواب