انرژی منفی خانه ها از نظر فنگ شویی
خصوصیات منفی خانه ها از نظر فنگ شویی ,انرژی منفی خانه ها از نظر فنگ شویی ,وجود انرژی منفی در خانه,دفع انرژی منفی در خانه,انرژی منفی در خانه,تشخیص انرژی منفی در

آکاایران: واژه فنگ feng در چینی به معنای باد و کلمه shui شویی به مفهوم آب میباشد. فنگ شویی را میتوان هنر ایجاد هماهنگی و تعادل انرژی از طریق طراحی و نظم موزون نامید که طی بیش از 3000 سال در چین پرورش یافته و ریشه آن را در جهان بینی تائویسم و باورهای آن جستجو کرد. تائویسم علاوه بر ستاره شناسی، جغرافیا و دیگر علوم،هنر فنگ شویی را نیز پدید آورد و به تعیین محل مناسب برای ایجاد شهرها،مکان مناسب برای استقرار بناها،نحوه قرارگیری فضاهای داخلی و حتی شکل چیدن اشیاء درون خانه پرداخت. 

در این مقاله از مجموعه مقالات دکوراسیون آکاایران، تصمیم داریم شما را با خصوصیات و ویژگی های منفی فنگ شویی در خانه آشنا کنیم. هنگام انتخاب و خرید خانه باید دقت لازم را داشته باشید تا خانه شما این خصوصیات منفی فنگ شویی را نداشته باشید. برای شناخت این خصوصیات در ادامه مطلب با آکاایران همراه باشید.

اولین قدم برای دور کردن انرژی منفی از خانه , رد کردن وسایلی است که مدت ها مورد استفاده قرار نمیگیرد! در واقع وسایلی که مدت زیادی هست استفاده نشده است میتواند انرژی منفی از خود بجا بگذارد. به همین دلیل برای داشتن خانه با انرژی مثبت اولین قدم یک خانه تکانی درست و حسابی هستش.

Image result for ‫خصوصیات منفی فنگ شویی‬‎

 

اصول منفی و مثبت فنگ شویی در خانه 

-  انرژی را مانند جریان آب در فضای خانه تصور کنید. شما می بینید آب به سرعت از میان خانه گذشته و بدون اینکه کمی کند شده و به فضاهای دیگر برسد از درب دوم خارج می شود. بسیار مهم است که دو درب خانه در یک راستا نباشند. دلیل این است که تمامی انرژی خوب فنگ شویی از درب اصلی واردشده و به سادگی از درب دوم خارج می شود بدون اینکه فرصتی برای گردش در خانه و تغذیه ی فضا را داشته باشد.

- راه پله نباید روبروی درب ورودی باشد، وقتی راه پله روبروی درب ورودی باشد انرژی فنگ شویی به طبقه بالا یا پایین میرود و طبقه اصلی خانه انرژی لازم را جذب نمیکند.

Image result for ‫درب ورودی خانه ‬‎

- اگر حمام روبروی درب ورودی خانه قرار داشته باشد بیشتر انرژی به سادگی از طریق حمام خانه را ترک خواهد کرد و هیچ انرژی خوب فنگ شویی برای تغذیه ی خانه باقی نخواهد ماند. 

- به عنوان یک قانون کلی در فنگ شویی بودن اتاق خواب بالای گاراژ به دو دلیل خوب نیست. در گاراژ رفت وآمد زیاد است و انرژی در آن ثبات ندارد، خلاف چیزی که شما برای آرامش اتاق خواب خود می خواهید. همچنین یک اتاق خواب در بالای گاراژ بستر  مناسبی برای انرژی نیست و باعث می شود آرامش و خواب راحتی در آن نداشته باشید.

Image result for ‫اتاق خواب بالای گاراژ‬‎

-اگر در مرکز خانه یا محل کار شما راه پله وجود دارد – اهمیتی ندارد چه نوع طراحی، مواد یا رنگی دارد – شاید باید به دنبال راه حل های دیگر فنگ شویی باشید تا تعادل انرژی را در فضا برقرار کنید. به عنوان یک قانون کلی راه پله در مرکز خانه در فنگ شویی خوب نیست و باید به آن رسیدگی شود. بنابراین راه پله و حمام نباید در مرکز خانه باشند، مرکز خانه باید محیطی باز و روشن باشد تا بتوانید در آن زیبایی را حس کنید زیرا مرکز خانه تمام انرژی را جذب میکند.

منبع : بخش خانه داری آکاایران
برچسب :