ایده هایی برای ست کردن رنگ کوسن با مبل صورتی
اگر شما رنگ صورتی را برای مبل‌تان انتخاب کرده‌اید، بهتر است با احتیاط عمل کنید زیرا هر گونه سهل‌انگاری می‌تواند منجر به شلوغی، بهم‌‎ریختگی و سرکوب فضا شود. در ا

 

با اینکه تزئین فضای زندگی با اضافه کردن مبلمان ، اثاثیه و لوازم جانبی می‌تواند همیشه سرگرم‌کننده ‌باشد اما زمانی که صحبت از رنگ جسورانه‌ای همچون صورتی باشد، شاید کمی ترس و خوف در شما ایجاد شود. خوشبختانه دکوراسیون داخلی بر پایه‌ی اصول و عناصر خاص بنا شده است و شما با یادگیری این اصول به راحتی می‌توانید دکوراسیونی هماهنگ و شیک بسازید.

دکوراسیون منزل با مبل صورتی

دکوراسیون با مبل صورتی نیز از آنجایی که انتخاب جسورانه‌ای برای هر فضایی می‌باشد، می‌تواند با حس ترس و خوف همراه باشد. همانطور که در بالا نیز اشاره کردیم، متاسفانه این تصور وجود دارد که صورتی رنگ مناسبی برای دکوراسیون داخلی نیست و بیشتر مردم آن را مختص اتاق‌‎های خواب دخترانه و مهدکودک‌ها می‌دانند. این در حالی است رنگ صورتی به شدت تطبیق‌پذیر بوده و در هر اتاقی می‌تواند بکار برده شود. به جرئت می‌توان گفت که تمامی طیف‎‌های رنگی آبی، سبز، قرمز و زرد با این رنگ می‌توانند ترکیب شوند و شما می‌توانید از آن در تمامی بخش‌های دکوراسیون منزل خود استفاده کنید.

دکوراسیون منزل با مبل صورتی

اکاایران: با اینکه اکثریت مردم این تصور را دارند که صورتی رنگی بسیار دخترانه است و ایده‌ی جالبی برای دکوراسیون داخلی خانه‌ها نمی‌باشد، اما من به عنوان یکی از عاشقان رنگ صورتی با این استدلال به شدت مخالف هستم. از قضا صورتی یک طیف رنگی همه‌کاره است که تقریبا در هر سبک دکوراسیون از کلاسیک گرفته تا مدرن قابل استفاده می‌باشد. اگر شما هم مثل من علاقه ی بسیار به این رنگ دارید می توانید از مبلمان صورتی کم رنگ برای مبلمان و حتی دیگر لوازم دیگر استفاده کرد.استفاده از کوسن های مناسب زیبایی مبلمان شما را چندین برابر می کند به همین خاطر در ادامه این مقاله از مجموعه مقالات اکا, تصمیم داریم ایده هایی برای ست کردن رنگ کوسن با مبل صورتی را بیان کنیم.
 

برای مبل صورتی می توانید از کوسن های رنگی استفاده کنید. و سبک دکوراسیون خود را التقاطی کنید. اما بهتر است برای مبلمان خود از صورتی پر رنگ و زننده استفاده نکنید. زیرا ست کردن کوسن با آن سخت است و رنگ های زننده خسته کننده می شوند.

اصولی برای دکوراسیون و چیدمان مبلمان صورتی, دکوراسیون مبلمان صورتی, چیدمان مبلمان صورتی

همانطور که قبلاً اشاره کردیم، سایه های مختلفی از صورتی وجود دارد که باید در نظر گرفته شود. برخی از آنها در واقع به رنگ های خنثی نزدیک تر از رنگ های زنده دیگر هستند. برای مثال این مبل را در نظر بگیرید. ممکن است صورتی باشد اما کاملاً پررنگ یا دراماتیک نیست.

برای مبلمان صورتی پاستیلی از کوسن هایی با رنگ خاکستری و یا طوسی، سفید، سیاه، سورمه ای، کرم، سبز پاستیلی، کلا از هر رنگ پاستیلی، طلایی، نقره ای،  و طیف هایی از رنگ صورتی و ... استفاده کنید.

کوسن های طرح دار با مبل صورتی, ست مبلمان صورتی با کوسن, رنگ های کوسن برای میلمان صورتی

از کوسن هایی که طرح و نقش های هندسی و گل دار دارند، برای مبلمان صورتی استفاده کنید.

نکاتی برای انتخاب رنگ کوسن, راهنمای انتخاب رنگ کوسن برای مبل صورتی, آشنایی با رنگ کوسن برای مبل صورتی

ست مبل صورتی با کوسن های خردلی

برای اینکه یک دکوراسیون مدرن و شیک داشته باشید به شما استفاده از رنگ صورتی تیره را پیشنهاد می کنیم. برای این منظور به راحتی می توانید از کوسن های خردلی که رنگی متضاد به مبل شما را دارد استفاده کنید. برای جلوه دادن بیشتر به فضا می توانید از گل های طبیعی آپارتمانی در زمان چیدمان نیز بهره ببرید.

راهنمای انتخاب رنگ کوسن برای مبل صورتی, آشنایی با رنگ کوسن برای مبل صورتی, رنگ های کوسن برای مبل صورتی

طرح هایی از کوسن برای مبل صورتی

چیدمان مبلمان صورتی,اصولی برای دکوراسیون و چیدمان مبلمان صورتی,ست مبلمان صورتی با کوسن

ایده هایی برای کوسن با مبلمان صورتی

دکوراسیون مبلمان صورتی,رنگ های کوسن برای میلمان صورتی,کوسن های طرح دار با مبل صورتی

ایده هایی برای رنگ کوسن برای مبل صورتی

رنگ کوسن برای مبل صورتی, نکاتی برای انتخاب رنگ کوسن, راهنمای انتخاب رنگ کوسن برای مبل صورتی

ست کردن کوسن با مبل صورتی

اصولی برای دکوراسیون و چیدمان مبلمان صورتی, دکوراسیون مبلمان صورتی, چیدمان مبلمان صورتی

رنگ خردلی کوسن برای مبل صورتی

ست مبل صورتی با کوسن های خردلی, کوسن های گلدار با مبل صورتی, کوسن های طرح دار با مبل صورتی

انواع کوسن برای مبل صورتی

رنگ کوسن برای مبل صورتی,راهنمای انتخاب رنگ کوسن برای مبل صورتی,رنگ های کوسن برای مبل صورتی

رنگ کوسن سبز برای مبل صورتی

نکاتی برای انتخاب رنگ کوسن,آشنایی با رنگ کوسن برای مبل صورتی,ست مبل صورتی با کوسن های خردلی

 

منبع : بخش خانه داری آکاایران
برچسب :