مدل های خاص دکوراسیون های اتاق خواب به سبک روستیک مدرن
یکی از مورد پسندترین سبک‌هایی که در دکوراسیون داخلی از آن، استفاده می‌شود سبک روستیک مدرن می‌باشد. مدل های خاص دکوراسیون های اتاق خواب به سبک روستیک مدرن

آکاایران: یکی از پرطرفدارترین و جذاب ترین ایده ها برای طراحی دکوراسیون در منزل، استفاده از دکوراسیون روستیک در سبک مدرن زندگی و ایجاد دکوراسیون روستیک مدرن می باشد. ایده اصلی در ساخت دکوراسیون روستیک مدرن، داشتن خانه ای با چشم انداز کاملا باز، مبلمان مدرن و استفاده از تجهیزات برگرفته شده از دل طبیعت است که با ذوق و قریحه یک معمار توانا به صورت طبیعی ایجاد گردیده اند. در ادامه این مقاله از مجموعه مقالات آکا زیباترین ایده ها برای طراحی دکوراسیون های اتاق خواب به سبک روستیک مدرن را مشاهده خواهید کرد. امیدواریم از این طرح ها لذت ببرید و برای طراحی از آنها الگو بردارید. با ما همراه باشید.

سبک دکوراسیون روستیک یک ترکیب عالی از راحتی، یک فضای بدون آشفتگی و البته دکوری کاربردی است. همه این عوامل دست به دست هم می دهند و یک دکور گرم و صمیمی می سازند. خانه ها ساده روستایی که بیش از هر چیز در طراحیشان چوب و سنگ به کار می رفت برای همه ما این احساس صمیمت توام با آرامش به یاد می آورند. سبک روستیک نیز برگرفته از همین خانه هاست که با آغوش باز به استقبال از مواد طبیعی در بکرترین حالت خود می روند. در سبک روستیک از شومینه ها گرفته تا تیرک های ساخته شده از بلوط و مبلمان راحت، همه و همه درباره ساختن یک فضا آرام و ارگانیک است که در عین حال کاربرد یک خانه را نیز داشته باشد.

دکوراسیون اتاق خواب به سبک روستیک

منبع : بخش خانه داری آکاایران
برچسب :