ایده و طرح های سه بعدی مدرن بر روی دیوار منازل توسط هنرمند ایتالیایی
طرح سه بعدی روی نما,طرح سه بعدی روی نما ساختمان,طرح های سه بعدی روی دیوار,طرح سه بعدی روی دیوار,آموزش طرح سه بعدی روی دیوار,طرح نقاشی سه بعدی روی دیوار,طرح های

آکاایران: هنرمند ایتالیایی به نام " Peeta " با ترکیب عناصر گرافیتی، هندسی و تخیلی ایده های خارق العاده ای را پیاده سازی می کند که قطعا می تواند در نوع خود منحصر بفرد باشد. برای مشاهده تمامی طرح ها و ایده های طراحی شده آقای Peeta در ادامه این مقاله از مجموعه مقالات آکا , با ما همراه باشید.

این هنرمند ایتالیایی همان گونه که گفته شد با ترکیب ایده های مختلف، طرح های جالب و دیدنی سه بعدی را ایجاد می کند که می توانند بسیار واقعی و همچنین جالب بنظر برسند.آقای " Peeta " با استفاده از سایه های روشن و تیره، تصاویر جالب سه بعدی را بر روی دیوار ساختمان های بزرگ پیاده می کند. او در اینستاگرامش این گونه گفت :" من از ابتدا این ساختمان را دوست داشتم و به فکر این بودم تا بتوانم با ایده ترکیبی نمای آنرا تغییر دهم".

با این حال تمام آثار هنری که او آنها را طراحی می کند، شاید در ابتدا با مشاهده آن ها تصور کنید که کاملا ساختگی هستند و کار دست انسان نمی باشد و این در حالی است که کاملا واقعی و کار خلاقانه این هنرمند ایتالیایی می باشد. برای مشاهده تصاویر منتشر شده در ادامه با ما همراه باشید.

ایده نقاشی 3 بعدی

 تصاویر هنری سه بعدی 

ایده های 3 بعدی واقعی

 تصاویر جالب سه بعدی روی دیوار خانه

ایده های جالب 3 بعدی روی دیوار

 ایده های سه بعدی برای نقاشی

 

ایده های نقاشی 3 بعدی

 عکس های هنری سه بعدی

 عکس های جالب سه بعدی

 

منبع : بخش خانه داری آکاایران
برچسب :