از بین بردن 10 نوع لکه سخت با مایع ظرفشویی
از بین بردن لکه هاو از بین بردن لکه ها ی سفت و سخت و از بین بردن لکه ها قدیمی روغن و لکه فرش را در اکاایران ببینید,

از بین بردن 10 نوع لکه سخت با مایع ظرفشویی


از بین بردن لکه ها بعضی اوقات به دلیل نوع لکه کمی مشکل می شوند و با محلول های مختلف هم از بین نمی روند. جالب است بدانید که ,مایع ظرفشویی , از بین بردن لکه لباس , از بین بردن لکه های روی فرش ,نکات خانه داری مفید

با ,مایع ظرفشویی , از بین بردن لکه لباس , از بین بردن لکه های روی فرش ,نکات خانه داری مفید

 

لکه های روی فرش ها را از بین ببرید

 یک قاشق غذاخوری مایع ظرفشوییی را در دو فنجان آب گرم حل کنید و یک پارچه ی سفید و تمیز آغشته به این محلول را روی لکه قرار دهید تا آن را به خود جذب کند. این کار را تکرار کنید تا لکه کاملاً جذب پارچه شده و از روی فرش پاک شود. سپس با استفاده از یک اسفنج با آب سرد تمیز کنید و با یک پارچه ی تمیز خشک کنید. 

 

کابینت های آشپزخانه را پاک کنید

در زمان طبخ غذا کابینت ها هم مانند وسایل آشپزی (ابزار پخت و پز) می توانند چرب شوند. برای پاک کردن کثیفی کابینت ها مقداری مایع ظرفشوییی را به یک بطری اسپری حاوی آب گرم اضافه کنید و با استفاده از آن روی کابینت ها را اسپری کنید. سپس با پارچه ای که به خوبی چلانده شده شستشو و خشک کنید.

 

لکه های روغن را از روی بتون محو کنید

چنانچه لکه ای روی کف گاراژ می بینید آن را با جوش شیرین بپوشانید و سپس مقداری مایعظرفشویی روی آن بریزید. آن را با یک برس پلاستیکی بسابید و اجازه دهید چند ساعت در این حالت بماند. آن را آب بکشید و این روند را تکرار کنید تا لکه از بین برود.

 

از بین بردن 10 نوع لکه سخت با مایع ظرفشویی 5/5 4
منبع : 5040 /ن
منبع : بخش خانه داری آکاایران
برچسب :