نظافت کاغذ دیواری، شست و شوی کاغذ دیواری
نظافت کاغذ دیواری,آموزش نظافت کاغذ دیواری,راهنمای نظافت کاغذ دیواری,نحوه نظافت کاغذ دیواری,شستن کاغذ دیواری,شستشوی کاغذ دیواری,راهنمای شستشوی کاغذ دیواری,شست و

در این بخش از سایت آکاایران مطالبی درمورد نظافت و شست وشوی کاغذ دیواری را برای شما آماده کرده ایم ، امیدواریم که مورد توجه شما قرار گیرد.

به نقل از آکاایران: کاغذ هاى دیوارى یکى از انواع دیوار پوش هایى است که از دیر باز مورد استفاده دکوراتور ها بوده است. براى اطلاع بیشتر در مورد نحوه مراقبت از آن با ما همراه باشید و این مطلب را مطالعه کنید.

نظافت کاغذ دیواری,شستشوی کاغذ دیواری,تمیز کردن کاغذ دیواری 

شستشوی کاغذ دیواری

شست و شوی کاغذ دیواری

اسفنجی را در آب ولرم تمیز بفشارید و روی کاغذ دیواری بمالید. تا جایی که می‏توانید برای این کار از آب کمتری استفاده نمایید تا کاغذ برنیاید.

آکاایران: کاغذ دیواری را از پایین به بالا تمیز کنید. برای کاغذهای نازک استفاده از آب گرم تمیز بدون صابون، توصیه می‏شود. برای کاغذهای قابل شست وشوی ضخیم‏تر، از محلول آب و صابون ملایم استفاده کنید. از یک اسفنج استفاده کنید و هر بار قسمت کوچکی از آن را بشویید. سپس با اسفنج فرو برده شده در آب تمیز آبکشی نمایید. آن گاه با یک پارچه نرم و تمیز خشک کنید.

● لکه‏ های روی کاغذ دیواری
لکه‏های چرب را باید فورا از روی کاغذ دیواری برداشت. با مخلوط کردن گِل سفید، گچ خیاطی یا دیگر پودرهای جذب کننده با مایع پاک کننده، خمیری بسازید. آن را ابتدا روی رنگ دیوار امتحان نمایید. سپس روی لکه به کار برید و بگذارید تا کاملاً خشک شود. آنگاه آن را برس بزنید.
ممکن است برای یک لکه سنگین نیاز به دو یا سه بار تکرار چنین کاری باشد. برای زدودن لکه‏های مداد رنگی، آنها را به نرمی با یک پارچه آغشته به مایع پاک کننده تمیز کنید. ممکن است لازم باشد چند بار این کار را تکرار نمایید.
جوهر پاشیده شده به کاغذ دیواری را فورا با گِل سفید یا گچ خیاطی جذب کنید. مراقب باشید آن را روی دیوار پخش نکنید. جذب کننده را فورا پس از آنکه جوهر را جذب نمود، برس بزنید.

ویرایش و تلخیص:آکاایران

منبع : بخش خانه داری آکاایران
برچسب :