از بین بردن مورچه با مواد طبیعی
راهکارهایی برای از بین بردن حشرات و مورچه در منزل که با استفاده از این راهکارها می توانید بدون عوارض انسانی به راحتی حشراتی نظیر مورچه را از بین ببرید

آکاایران: اگر در منزل تان مورچه وجود دارد و مایل نیستید برای ازبین بردن مورچه ها از مواد شیمیایی استفاده کنید در این مطلب راهکارهایی برای از بین بردن مورچه با مواد طبیعی ارائه می دهیم که با استفاده از این راهکارها می توانید بدون عوارض انسانی به راحتی حشراتی نظیر مورچه را از بین ببرید .

آکاایران: از بین بردن مورچه با مواد طبیعی

دارچین و فلفل

رایحه گرم دارچین آسیاب شده، روغن دارچین یا ترکیب دارچین با ادویه های دیگر نظیر فلفل می تواند از ورود مورچه به منزل جلوگیری کند . اسپری کردن دارچین یا فلفل مخلوط در آب به شما کمک می کند .

آب لیمو

آب میوه های ترش و طبیعی همانند آب لیمو باعث دور شدن حشرات می شود و می توانید در ورودی یا اطراف منافذ موجود در منزل کمی آب لیمو اسپری کنید .

دانه قهوه

مورچه ها از دانه های قهوه بیزارند و با قرار دادن چند دانه قهوه در محل زندگی و یا مسیر ورودی آن ها ، مورچه ها برای همیشه از آنجا می روند .

گچ

جالب است بدانید که اگر با یک گچ خطی در اطراف پنجره ها یا ورودی درها بکشید مورچه ها نمی توانند از این خط عبور کنند .

,از بین بردن حشرات,مواد کشنده مورچه,مورچه

سرکه

مخلوط آب و سرکه از قوی ترین مواد از بین بردن حشرات می باشد که می توانید برای از بین بردن مورچه و سایر حشرات ازین مخلوط استفاده کنید همچنین افزودن مقداری فلفل به این مخلوط اثر آن را سریعتر می کند .

خاک دیاتومه

در تصفیه، ساخت حشره کش ها، جذب مایع، پوشش های پلاستیک و لاستیک، کاتالیزور، و عایق حرارتی از خاک دیاتومه استفاده می شود که از بقایای فسیلی جلبک های تک سلولی پوسته سخت دیاتوم بوجود آمده و می توانید برای از بین بردن مورچه ها این خاک را در لانه شان بریزید .

 آب جوش و مایع ظرف شویی

آب جوش مورچه ها را ازبین می برد و برای اثربخشی بیشتر می توانید کمی مایع ظرفشویی نیز به آن اضافه کنید .

منبع :

منبع : بخش خانه داری آکاایران
برچسب :