مدل های جدید تزیین سفره شب یلدا 98 اختصاصی از آکا
تزیین سفره شب یلدا برای عروس,تزیین سفره شب یلدا سنتی,تزیین سفره شب یلدا برای مهد کودک,تزیین سفره شب یلدا در اینستاگرام,تزیین سفره شب یلدا,تزیین سفره شب یلدا برا

سفره یلدا عروس,تزیینات شب یلدا

آکاآپ: پاییز به آخرین روزهای خود رسیده است و این نشان میدهد که طولانی ترین شب سال یعنی شب یلدا نزدیک است، هرسال شب یلدا شور و اشتیاق خاصی بین ایرانی ها راه می افتد و خانواده ها در کنار هم طولانی ترین شب سال را جشن میگیرند.شب یلدا معمولا همه در خانه بزرگترها جمع میشوند و یک دقیقه بیشتر با هم بودن شان را جشن میگیرند.

 خانم ها در شب یلدا دوست دارند با ایده های خلاقانه خانه را تزیین و وسایل شب یلدا را آماده کنند. در این مقاله از مجموعه مقالات خانه داری آکا, جدیدترین مدل تزیینات سفره شب یلدا را برای شما همراهان و عزیزان آکا, گردآوری کرده ایم که میتوانید از این مدل ها برای زیباتر شدن سفره یلدایتان استفاده کنید. با ما همراه باشید.

جدیدترین  چیدمان و تزیین سفره و میز شب یلدا

جشن شب یلدا یکی از جشن های باستانی ایرانی میباشد، در بلندترین شب سال که بـه شب چله نیز معروف اسـت خانواده ها دورهم جمع می‌شوند و اغلب تا روشنایی هوا بـه صحبت و شعرخوانی و شادی می‌پردازند.

مادرم انارها را دانه می کرد
تا در طولانی ترین شب سال
زیباترین و خوشمزه ترین خاطرات را
برای ما رقم بزند
من اما آرزو میکردم ای کاش
عمرش هم چون یلدا طولانی باشد…
بـه یاد همه ی ي مادران
چه آنهایی که هستند
و چه آنهایی که سفر کردند
قبل از این که دیر شه
قدرشون رو بدونیم

سفره یلدا سنتی

تزیینات یلدا

تزیین هندوانه

سنتهامون و فراموش نکنیم که هرکدوم بـه حق معنی خاصی داره

هندوانه؛ یکی از ارکان اصل‍ي سفره شب یلداست که همیشه بـه شیوه های‌ جذابی تزیین می شود، اما چرا هندوانه؟

هندوانه یادآور گرمای تابستان و حرارت اسـت. باور بر این اسـت، اگر مقداری هندوانه در شب یلدا بخورید، در سراسر زمستان طولانی، سرما و بیماری بر شـما غلبه نخواهد کرد و این باور، با خواص هندوانه که سرشار از ویتامین های‌ A و B و C اسـت، مطابقت دارد.

تزیین سفره شب یلدا,سفره يلدا

مدل سفره شب یلدا

تزیین سفره یلدا,سفره یلدا سنتی

تزیین میز یلدا

تزئین سفره یلدا,سفره شب یلدا با ظروف مسی

تزئین سفره یلدا

تزیین میز یلدا,مدل سفره شب یلدا

تزيين سفره شب يلدا

تزیین سفره شب یلدا ساده,تزيين سفره شب يلدا

مدل سفره یلدا

تزیین سفره یلدا سنتی,مدل سفره یلدا

تزیین سفره یلدا سنتی

تزیینات شب یلدا,تزیین سفره یلدا

سفره شب یلدا با ظروف مسی

 

 

 

مدل های جدید و شیک تزیین میز شب یلدا

سینی شب یلدا

تزیین سفره شب یلدا, تزیین میز شب یلدا

میز شب یلدا

نحوه تزیین میز شب یلدا, مدل چیدمان میز شب یلدا

مدل تزیین میز شب یلدا, مدل تزیین سفره شب چله

تزیین میز شب چله

مدل تزیین سفره شب چله,تزیین سفره شب یلدا

تزیینات شب یلدا,میز شب یلدا

سفره شب یلدا ساده و معمولی

زیباترین مدل های سفره شب یلدا

در سبک پذیرایی سنتی، شما مجبور خواهید بود با تک تک خوراکی های یلدا از همه مهمان ها پذیرایی کنید؛ که بعضاً همه آنها نیز خورده نمی شود. ما در اینجا پیشنهاد می کنیم میز مخصوصی را به پذیرایی از مهمان ها اختصاص دهید و با قرار دادن ظروف سرو مناسب و به شیوه سلف سرویس به مهمان ها اجازه دهید از هر خوراکی که تمایل دارند استفاده کنند.

ایده های مختلفی برای چیدمان و تزیین میز شب یلدا وجود دارد که می‌توان بـه روش های سنتی و یا مدرن این کار را انجام داد. حال برای تزیین سنتی میز می‌توانید از پارچه های ترمه و یا دارای طرح های سنتی استفاده کنید، هم چنین اگر علاقمند بـه دکوراسیون جدید در کنار سنتی هستید، شمع ها می‌توانند جلوه خاصی بـه میز دهند، بنابراین به کار بردن آن ها در کنار گل های طبیعی زیبا و میوه آرایی شکیل میتواند زیبایی میز را دوچندان نماید.

مدل سفره شب یلدا سنتی بسیار زیبا

عکس سفره های شب یلدا

طراحی زیبای سفره شب یلدا

 

عکس چیدمان میز شب یلدا

جدیدترین مدل تزیین میز شب یلدا

مدل چیدمان میز شب یلدا

در زمان‌های گذشته، در سرمای زمستان، افراد برای گرم نگه داشتن خود از کرسی استفاده می‌کرده‌اند. بنابراین در شب یلدا خوراکی‌های خود را روی کرسی می‌چیدند و افراد خانواده بـه دور کرسی جمع می‌شدند و شب یلدای خود را جشن میگرفتند. برای زنده نگه داشتن رسوم اصیل شب یلدا، می‌توان از کرسی استفاده کرد یا با انتخاب یک رومیزی سنتی و بلند، میز را به شکل کرسی درآورد.

مدل تزیین میز شب یلدا بسیار شیک

مدل چیدمان میز شب یلدا ساده

اگر نگران تهیه خوراکی‌های تزیین شده هستید یا وقت درست کردن ان‌ها را ندارید نگران نباشید.بـه گزارش سایت تالاب سادگی یکی از اصول زیبایی اسـت. رومیزی و ظرف‌های مناسب انتخاب کنید و میز خود را ساده اما منظم بچینید. برای تزیین میتوانید از وسایل جانبی دیگر نظیر شمعدان یا آلات موسیقی سنتی یا کاردستی هایی با ایده خودتان استفاده کنید.

جدیدترین چیدمان میز شب یلدا

ایده چیدمان میز شب یلدا

آموزش چیدمان میز شب یلدا

اگر نمی‌خواهید از طرح‌های سنتی در تزیینات خود استفاده کنید، اشکالی ندارد! ظروف پذیرایی خود را آماده کنید، خوراکی‌های خود را در ان بچینید و روی میز پذیرایی خود قرار دهید. از شمع و گل نیز برای زیباتر شدن میز خود می‌توانید استفاده کنید. تزیین میز شب یلدا کاری بسیار ساده اسـت. فقط کافیست کمی خلاق باشید و با امکانات موجود در خانه میز زیبایی بچینید.

سفره شب یلدا با ظروف مسی,تزیین میز یلدا

تزیین سفره شب یلدا ساده

تزیینات شب یلدا,تزیین سفره یلدا

مدل تزیین سفره یلدا

سفره یلدا عروس,روش تزیین سفره یلدا

تزئین سفره یلدا

تزیینات شب یلدا,تزیین سفره یلدا

تزيين سفره شب يلدا

سفره یلدا سنتی,تزیین سفره شب یلدا

منبع : بخش خانه داری آکاایران
برچسب :