ماشین ظرفشویی، نکاتی برای خرید ماشین ظرفشویی - خانه داری آکا
ماشین ظرفشویی رومیزی بوش,ماشین ظرفشویی بوش,ماشین ظرفشویی سامسونگ,ماشین ظرفشویی,ماشین ظرفشویی ال جی,ماشین ظرفشویی رومیزی,ماشین ظرفشویی موریس,آکاایران,ماشین ظرفشو

در این بخش از سایت آکاایران مطالبی در مورد ماشین ظرفشویی را برای شما آماده کرده ایم ، امیدواریم که مورد توجه شما قرار گیرد.

به نقل از آکاایران: از قدیم گفته اند علاج واقعه را باید پیش از وقوع کرد! این مثل در موارد متعددی مصداق می یابد که از قضا در مورد لوازم خانگی نیز مصداقی عینی می یابد.پس اگر قصد دارید در این اوضاع و احوال و با توجه به قیمت بالای لوازم خانگی اقدام به خرید لوازم خانگی کنید باید نکاتی را در زمینه انتخاب، شناخت کاربرد صحیح و روش های نگهداری بدانید و رعایت کنید.در مورد ماشین ظرفشویی که یکی از لوازم مدرن آشپزخانه های امروزی به شمار می رود، توجه به نکاتی هنگام خرید لازم است.

ماشین ظرفشویی,ماشین ظرفشوئی,خرید ماشین ظرفشویی

ماشین ظرفشویی

طبق اعلام یکی از فروشندگان لوازم خانگی در خیابان امین حضور، در وهله اول هنگام خرید این وسیله باید به تعداد نفرات خانواده توجه کرد. به عنوان مثال یک ماشین ظرفشویی 12 نفره برای یک خانواده 6 تا 8 نفره و یک ماشین ظرفشویی 4 نفره برای خانواده 2 تا 4 نفره مناسب است.
توجه به مخزن و قفسه های ماشین ظرفشویی از دیگر مواردی است که باید هنگام خرید ماشین ظرفشویی به آن توجه کرد.به گفته این فروشنده اکثر ماشین ظرفشویی های ارزان دارای مخزنی از جنس پلاستیک و مدل های گران قیمت مخزنی از جنس فولاد ضدزنگ دارند.

وی در مورد قفسه های ماشین ظرفشویی نیز گفت: هنگام خرید توجه داشته باشید که اندازه قفسه ها با بشقاب ها، عمق قابلمه، کاسه و سایر ظروف هماهنگ باشد.بعضی مدل های ماشین ظرفشویی نیز دارای آسیابی مخصوص هستند که خرده های غذا را آسیاب کرده و همراه آب بیرون می فرستند، اما مدل های دیگری نیز هستند که فاقد این قابلیت هستند و باید حتما ظروف را تمیز و در آن قرار داد. پس اگر فرد تنبلی هستید و حوصله تمیز کردن ظروف را ندارید به این مساله نیز توجه داشته باشید.همچنین برخی از ماشین ظرفشویی ها دارای حسگرهایی هستند که با عبور دادن شعاع نور از میان آب و اندازه گیری شفافیت آن میزان کثیفی آب را تشخیص داده و زمان خالی شدن و تعویض آب را مشخص می کند. این فروشنده افزود: برخی از ماشین ظرفشویی ها به آب گرم متصل می شوند که معمولا در درجه 48 تا 55 درجه سانتیگراد تنظیم می شوند.
ماشین های ارزان تر نیز از همین دما استفاده می کنند و ماشین های گران تر نیز خود دارای سیستم گرم کننده هستند و آب را گرم و ظروف را با آن می شویند. پس هنگام خرید توجه داشته باشید که چه نوع ماشین ظرفشویی را انتخاب می کنید.

برنامه های شست وشوی ظروف از موارد مهم دیگری هستند که هنگام خرید باید به آن توجه کرد.به گفته این فروشنده اکثر ماشین های ظرفشویی دارای سه گانه برنامه شست وشو هستند. برنامه سختی گیر آب، سیستم هوشمند ایمنی، برنامه شست وشوی سریع، معمولی، قوی، میوه و سبزیجات و... برخی از آنها هستند.
پس هنگام خرید توجه داشته باشید از ماشین ظرفشویی خود چه انتظاری دارید و با توجه به نیاز خود آن را خریداری کنید.این فروشنده افزود: تمیز کردن فیلتر دستگاه و پاک کردن ظروف از غذای باقیمانده از کارهایی است که عمر این کالا را افزایش می دهد.

انواع ماشین ظرفشویی:

به طور کلی سه نوع ماشین ظرفشویی وجود دارد: ماشین ظرفشویی توکار، ماشین ظرفشویی رومیزی و ظرفشویی ایستاده .
ماشین ظرفشویی توکار را می توان زیر سینک ظرفشویی ، بین کابینت ها، زیر صفحه کابینتها بطور دائمی (البته تا زمانیکه کابینت ها را جابه جا نکنید) نصب کرد.

ماشین ظرفشویی رومیزی معمولا روی کابینت ها و... یا نزدیک سینک ظرفشویی در آشپزخانه قرار داده می شوند و به راحتی می توان آنها را جابه جا کرد. حتی ماشین ظرفشویی رومیزی را می توان در انباری نگهداری کرد و هنگام لزوم برای شستشوی ظروف در آشپزخانه نصب کرد. ماشین ظرفشویی احتیاج به شیر آبی برای ورود آب به دستگاه دارد همچنین لوله تخلیه آن نیز بایستی درون فاضلاب قرار گیرد.

ماشین ظرفشویی با ظرفیت های پایین یا به صورت نیمه پر هم کار می کنند، ظاهر ماشین ظرفشویی ها هم برای هماهنگی با محیط آشپزخانه دارای تنوع زیادی است که می توانید به راحتی ماشین ظرفشویی مورد نیازتان را هماهنگ با آشپزخانه اتان انتخاب کنید.
امروزه دسترسی مصرف کنندگان به انواع ماشین ظرفشویی ها با برچسب های مختلف مصرف انرژی بیشتر شده است. برچسب انرژی لوازم الکترونیکی راهنمای خوبی برای انتخاب وسایل برقی مطابق با بهینه مصرف انرژی می باشد.

گردآوری: بخش خانه داری آکاایران

مقایسه ۴ مدل ماشین ظرفشویی و راهنمای خرید

مقایسه ۴ مدل ماشین ظرفشویی و راهنمای خرید

زمان مطالعه : 1 دقیقه
راهنمای خرید لوازم خانگی,راهنمای خرید ماشین ظرفشویی خرید ماشین ظرفشویی,نحوه استفاده از ماشین ظرفشویی,راهنمای استفاده از ماشین ظرفشویی,نحوه استفاده از ماشین ظرفشویی,نکاتی برای استفاده از ماشین ظرفشویی,
راهنمای خرید ماشین ظرفشویی

راهنمای خرید ماشین ظرفشویی

زمان مطالعه : 1 دقیقه
جالب است بدانید مخترع ماشین ظرفشویی یک زن بوده!بله, یک خانم ثروتمند به نام «ژوزفین کوچران» ماشین ظرفشویی را در سال 1886اختراع کرد.
استفاده سامسونگ از بازوی شستشوی خطی در ماشین ظرفشویی Water Wall -

استفاده سامسونگ از بازوی شستشوی خطی در ماشین ظرفشویی Water Wall -

زمان مطالعه : 1 دقیقه
به کمک فناوری بازوی شستشوی خطی تمام ظروف داخل ماشین,ختی آنهایی که در گوشه ها قرار گرفته اند نیز به طور کامل شسته می شوند,
ماشین ظرفشویی مبله

ماشین ظرفشویی مبله

زمان مطالعه : 1 دقیقه
ماشین ظرفشویی مبله,ماشین ظرفشویی,راهنمای خرید ماشین ظرفشویی مبله,ماشین ظرفشویی ایستاده,خرید ماشین ظرفشویی مبله,ماشین ظرفشویی مدل مبله,نکات خرید ماشین ظرفشویی مبله,انواع ماشین ظرفشویی مبله,مدل ماشین ظر
ماشین ظرفشویی رومیزی

ماشین ظرفشویی رومیزی

زمان مطالعه : 1 دقیقه
ماشین ظرفشویی رومیزی,ماشین ظرفشویی مدل رومیزی,ویژگی های ماشین ظرفشویی رومیزی,نکات خرید ماشین ظرفشویی رومیزی,راهنمای ماشین ظرفشویی رومیزی,خرید ماشین ظرفشویی رومیزی,ماشین ظرفشویی رومیزی کوچک,استفاده از
ماشین ظرفشویی بوش

ماشین ظرفشویی بوش

زمان مطالعه : 1 دقیقه
ماشین ظرفشویی بوش,ماشین ظرفشویی بوش آلمان,ماشین های ظرفشویی بوش,ماشین ظرفشویی بوش قیمت,ماشین ظرفشویی بوش رومیزی,خرید ماشین ظرفشویی بوش,ماشین ظرفشویی bosch,انواع ماشین های ظرفشویی بوش,ماشین ظرفشویی بوش
نکاتی که در زمان خرید ماشین ظرفشویی باید بدانید

نکاتی که در زمان خرید ماشین ظرفشویی باید بدانید

زمان مطالعه : 1 دقیقه
ماشین ظرفشویی مطابق با نیازتان خریداری کنید
صفحه 1 از 1
منبع : بخش خانه داری آکاایران
برچسب :