به نقل از آکاایران: خریدن یک فلاسک می تواند برای افرادی که قهوه و چای زیاد می نوشند، کسانی که دوست دارند نوشیدنی خود را ساعت ها در دمای مناسب نگه دارند و اشخاصی که مایلند به طور دائم در سفر، پیک نیک و حتی محل کار نوشیدنی میل کنند انتخاب مناسبی باشد. با ما همراه شوید تا نکاتی در مورد این وسیله مطالعه کنید.

 

 فلاسک چای

 آکاایران: فلاسک برای داغ نگه داشتن مایعات گرم و همچنین خنک نگه داشتن مایعات سرد استفاده می شود. فلاسک ها از نظر ابعاد، ظرفیت و وزن با یکدیگر متفاوت اند. برخی انواع فلاسک ها به شکل استوانه ای، بسیار راحت و قابل حمل بوده و به راحتی درون کیف یا کوله پشتی قرار می گیرند. از مهمترین ویژگی های فلاسک ضخیم بودن عایق آن و همچنین مقاوم بودن در برابر ضربه و شوک های گرمایشی و سرمایشی است. 

 تمیزکردن فلاسک چای

ابتدا تفاله های چای را از فلاسک خالی کنید، سپس مقداری آب گرم در فلاسک ریخته، کمی مایع ظرفشویی به آن اضافه کرده و یک اسکاچ نرم داخل فلاسک بیندازید، در آن را ببندید و خوب تکان دهید، تا تمیز شود و بعد با آب گرم کاملاً شست وشو دهید.

 معرفی یک فلاسک با کیفیت

فلاسک کوهنوردی

فلاسک,فلاسک چای,خرید فلاسک

فلاسک کوهنوردی

توضیحات محصول

فلاسک ۱ لیتری ساخت کشور ژاپن با نگه داری ۱۲ ساعته . با داشتن این فلاسک می توانید نوشیدنی های گرم را با خودتان در کوه به راحتی حمل کنید . این فلاسک همچنین برای مسافرت و جاهایی که حجم وسایل باید کم باشد هم کاربرد دارد .

سایر مشخصات : 

جنس : استیل

گنجایش : ۱ لیتر

زمان نگه داری : ۱۲ ساعت

به همراه چای صاف کن استیل

یک توصیه : قبل از پر کردن فلاسک ابتدا مقدار کمی آب جوش داخل آن بریزید طوری که سطح داخلی فلاسک یکنواخت گرم شود . سپس آن را با آب جوش پر کنید و مجددا خالی کنید و آب جوش نهایی را داخل آن بریزید این آب گرم تر می ماند !

گردآوری: بخش خانه داری آکاایران