معیارهایی برای خرید آبمیوه گیری
در خرید آبمیوه گیری باید به چند نکته مهم از جمله توان دستگاه،اندازه دهانه ورودی ،جنس تیغه و ظرف تفاله گیر توجه کرد .همچنین ویژگی دیگری که باعث انتخاب یک آبمیوه

امروزه بسیاری از افراد در زندگی روزمره خود غرق هستند و فرصت کافی برای ورزش و رسیدگی به سلامت خود را ندارند. یکی از راه های بسیار ساده برای تقویت سیستم دفاعی بدن و جلوگیری از بیماری ها استفاده از آبمیوه های طبیعی است که علاوه بر طعم لذت بخش ،بسیار مفید هستند و بسیاری از ویتامین های لازم برای بدن را تامین می کنند.علاوه بر بزرگسالان باید تاثیر آبمیوه در رشد و سلامتی کودکان را نیز در نظر گرفت. آبمیوه  طبیعی و خوشمزه با رنگ های متفاوت  و هیجان انگیز کودکان را تشویق به خوردن میوه ها و سبزیجات می کند و این راه حلی مناسب برای کودکانی است که تمایلی به خوردن میوه ندارند. یکی از لوازم خانگی بسیار مورد استفاده در منزل آبمیوه گیری است که کارایی زیادی در زندگی ما دارد. می توان به راحتی با آن آبمیوه دلخواه و مقوی را در منزل تهیه کرد. در اینجا به  نکاتی که برای خرید یک آبمیوه گیری مناسب باید بدانید اشاره می کنیم.

 

 

معیارهایی برای خرید آبمیوه گیری

در خرید آبمیوه گیری باید به چند نکته مهم از جمله توان دستگاه،اندازه دهانه ورودی ،جنس تیغه و ظرف تفاله گیر توجه کرد .همچنین ویژگی دیگری  که باعث انتخاب یک آبمیوه گیری خوب می شود سیستم ضد چکه است که باعث می شود از بیرون ریختن قطره قطره های آب به بیرون دستگاه جلوگیری شود.

چند روش آسان برای تهیه آبمیوه با آبمیوه گیری

اولین گام برای تهیه آبمیوه انتخاب یک آبمیوه گیری مناسب است. در بازار مدل ها و برندهای مختلفی وجود دارد ولی یکی از بهترین و کاربردی ترین آنها آبمیوه گیری بوش است که توانسته نظر بسیاری از خریداران را به خود جلب کند. در دومین مرحله میوه ها و سبزیجات را آماده می کنید و به خوبی آن ها را باید بشویید.  در مرحله بعد برای اینکه دستگاه شما عمر طولانی تری داشته باشد پوست میوه هایی که بسیار ضخیم هستند را بگیرید و سپس آن ها را به قطعات کوچکتری تقسیم کنید و در آخر بخش های مختلف دستگاه را به خوبی به هم وصل می کنید وپس از روشن کردن دستگاه میوه ها را به مقداری مناسب داخل آبمیوه گیری ریخته و از یک آبمیوه طبیعی لذت ببرید.

بهترین آبمیوه های خانگی  برای جلوگیری از بیماری ها

یکی از آبمیوه هایی که به شدت مصرف آن توصیه می شود آب سیب است که مصرف آن احتمال ابتلا به بیماری های قلبی را کاهش می دهد. آب هندوانه هم  از بروز سرطان پروستات در آقایان جلوگیری می کند و در آخر یکی دیگر از آبمیوه ها ی پرطرفدار گریپ فروت است که برای درمان فشار خون و همچنین برای افرادی که دیابت دارند توصیه می شود و در آخر آب پرتقال که خاصیت بسیار زیادی دارد برای مثال برای درمان کم خونی،جلوگیری از سنگ کلیه و بهبود درد مفاصل بسیار مفید است .شما هم می توانید با داشتن یک آب پرتقال گیری  مناسب هر روز از نوشیدن یک لیوان آب پرتقال طبیعی لذت ببرید.

منبع : بخش خانه داری آکاایران
برچسب :