جدیدترین و زیباترین مدل های ست سرویس بهداشتی در 6 تیکه+عکس
ست سرویس بهداشتی لوکس,زیباترین مدل های ست بهداشتی,ست بهداشتی آقایان,ست بهداشتی دستشویی,ست بهداشتی زنانه,ست بهداشتی مردانه ژیلت,ست بهداشتی مردانه,ست بهداشتی مردا

آکاآپ: یکی از لوازم و وسایلی که در طراحی دکوراسیون داخلی باید به آن توجه ویژه ای داشته باشید، هماهنگ کردن جزییات مختلف فضای دکوراسیون داخلی به خصوص فضاهای نسبتا خصوصی تر مانند سرویس بهداشتی است تا بتوانید دکوراسیون منحصر به فردی داشته باشید.ست های سرویس بهداشتی معمولا 6 تکه هستند که شامل جا مایعی، جا صابونی، سطل، برس دستشویی، جا مسواکی میشوند.این ست ها دیگر پلاستیکی و ساده نیستند بلکه سرامیکی و لوکس شده اند.

 

ست سرویس بهداشتی لوکس

ست های سرویس بهداشتی در انواع مدل های متنوع در بازار وجود دارد که انتخاب آن ها بستگی به سبک و رنگ دکوراسیون سرویس بهداشتی تان دارد.در این مقاله از مجموعه مقالات آکاآپ، جدیدترین و زیباترین مدل های ست سرویس بهداشتی را برایتان گردآوری کرده ایم که تمامی این مدل ها را در ادامه مطلب میتوانید مشاهده کنید. امیدواریم  این طرح و مدل ها را بپسندید و در دکوراسیون داخلی خود مورد استفاده قرار دهید.

ست دستشویی

ست‌سرویس بهداشتی بسته به اینکه برای مهمان باشد یا استفاده خصوصی قابل تغییر است، اما معمولا برای سرویس مهمان شامل 6 تیکه است و برای سرویس خصوصی از پنج تکه تا ست کامل که شامل ۹ تکه نیز قابل افزایش است، اما این امکان وجود دارد که بسته به نیازتان از ست یک تکه تا ست کامل را برای ست دستشویی و توالت تهیه کنید.
ست 6 پارچه سرویس بهداشتی اگر به درستی انتخاب شود دکوراسیون سرویس بهداشتی را چندین برای زیباتر میکند پس در انتخاب رنگ و طرح ست سرویس بهداشتی دقت کنید.

ست سرامیکی دستشویی

ست سرامیکی دستشویی

ست دستشویی

شیکترین مدل ست سرویس بهداشتی

ست سرویس بهداشتی

ست سرویس بهداشتی عروس

ست سرویس بهداشتی

ست سرویس بهداشتی پروانه ای

ست سرویس بهداشتی

ست سرویس بهداشتی طلایی

ست سرویس بهداشتی

ست سرویس بهداشتی 2019

 

ست وسایل توالت

ست سطل و فرچه توالت

ست 6 تکه سرویس بهداشتی

ست 6 تکه سرویس بهداشتی شیک

منبع : بخش خانه داری آکاایران
برچسب :