فانتزی ترین و اسپرت ترین روتختی هایی که تا بحال ندیده اید+ عکس
جدیدترین مدل های روتختی اسپرت ، جدیدترین روتختی های دخترانه ، روتختی های فانتزی دخترانه ، روتختی های فانتزی دخترانه ، روتختی های اسپرت دخترانه را در آکاایران بخ

آکاآپ: مدل روتختی دخترانه یکی از عناصر بسیار مهم و لازم در دکوراسیون داخلی اتاق خواب دخترخانم ها است. روتختی های دخترانه کمی از مدل های پسرانه پیچیده تر هستند و به همین دلیل انتخاب آنها کمی سخت تر می شود و فرقی نمی کند که اتاق برای یک دختر بچه باشد یا یک نوجوان، انتخاب روتختی مناسب بازهم چالش برانگیز خواهد بود. 

زیباترین مدل روتختی دخترانه

شما ممکنه فکر کنید که چیزهایی مانند ملافه، روتختی یا لامپ ها در طراحی داخلی بی اهمیت هستن و نقشی ندارن. اما در واقع همین چیزهای کوچیک تاثیر بزرگی در دکوراسیون فضاها میذارن و نادیده گرفتن اونها باعث از بین رفتن خیلی از ویژگی های مثبت در اون مکان میشه. در اتاق خواب دخترانه بعد از طراحی اتاق در مرحله ی انتخاب روتختی باید محتاط باشین تا بتونین به دیزاین جذاب و زیبا برسین. در این مقاله از مجموعه مقالات آکا, جدیدترین و شیکترین مدل های فانتزی و اسپرت روتختی دخترانه را برای شما عزیزان و همراهان آکا گردآوری کرده ایم. برای مشاهده تمامی تصاویر در ادامه مطلب با آکا همراه باشید.

روتختی دخترانه نوجوان

روتختی دخترانه مخصوص نوجوان

روتختی آبی

روتختی طرح دار دخترانه آبی رنگ

روتختی فانتزی

روتختی فانتزی دخترانه برای نوجوانان

روتختی طرح قلب

روتختی دخترانه جوان طرح قلب

روتختی صورتی دخترانه

روتختی صورتی دخترانه فانتزی

روتختی فانتزی دخترانه

 روتختی هایی شیک و اسپرت دخترانه

روتختی دخترانه اسپرت

روتختی دخترانه اسپرت و خوشرنگ

روتختی اسپرت

روتختی اسپرت مخصوص دختران جوان

روتختی گل گلی

روتختی گل گلی دخترانه سفید صورتی

روتختی یک نفره

روتختی دخترانه جوان پسند

روتختی نوجوان

روتختی دخترانه طرح پروانه

منبع : بخش خانه داری آکاایران
برچسب :