یک برش حسابی در گراد
گراد یکی از بزرگترین تولیدکنندگان پوشاک آقایان و خانم ها

گراد یکی از بزرگترین تولیدکنندگان پوشاک آقایان و خانم ها، شرایط فوق العاده ای را در اختیار مشتریان خود قرار داده و کمپین فروش ویژه ی 50 درصد تخفیف را با عنوان «یک برش حسابی» از امروز تا جمعه 8 آذر ماه در تمامی فروشگاه های سراسر کشور برقرار نموده است.

رضا سلامتی مدیر مارکتینگ گراد ضمن قدردانی از مشتریان اظهار داشت: یک برند برای ایجاد حس اعتماد در ذهن مخاطبان خود، می‌بایست علاوه بر در نظر گرفتن کیفیت و قیمت، همواره با مشتریان خود در تعامل باشد. برای فراهم آوردن بستر این تعامل، همواره در باشگاه مشتریان گراد کمپین ها و جشنواره های متنوعی ایجاد کرده ایم و از همین طریق نیز اطلاع رسانی صورت می گیرد.

 

 

اعتقاد ما بر این است که مشتریان گراد افرادی حرفه ای، با سلیقه و دقیق هستند که به کیفیت توجه داشته و برای پوشش خود ارزش ویژه ای قائلند. سعی بر آن داریم  تا با تلفیق نوآوری، هنر طراحی و قدمت چندین ساله در این صنعت، سهم قابل توجهی در تامین خواسته های مشتریان خود داشته باشیم.

در حال حاضر مجموعه‌ی گراد با بیش از 20 نمایندگی فعال در سراسر کشور، یکی از تولیدکنندگان دانش محور و صاحب سبک در این صنعت به شمار می‌رود.

 

از محصولات گراد می‌توان به پیراهن مردانه، کت و شلوار،  کت تک، شلوار مردانه، کراوات و پاپیون، کمربند، کیف وکفش ، اقلام زمستانی و پوشاک زنانه شامل مانتو، بارانی و محصولات متنوع دیگری اشاره کرد.

 

برای اطلاعات بیشتر درباره کمپین «یک برش حسابی» گراد با 50 درصد می‌توانید به سایت گراد به آدرس زیر مراجعه نمایید:

https://www.gerad.ir/

 

 

 

 

 

 

 

 

منبع : بخش خانه داری آکاایران
برچسب :
مطالب پیشنهادی