نحوه تعمیرات سه برند محبوب یخچال
آی پی امداد با مدیریت مهندس ایمان جهانبانویی سعی در ارتقاء دانش فنی شما عزیزان در زمینه تعمیرات لوازم خانگی را دارد ، در این مقاله به هزینه تعمیرات ، مشکلات متد


 
آی پی امداد با مدیریت مهندس ایمان جهانبانویی سعی در ارتقاء دانش فنی شما عزیزان در زمینه تعمیرات لوازم خانگی را دارد ، در این مقاله به هزینه تعمیرات ، مشکلات متداول و نمایندگی مجاز یخچال سه برند مطرح بکو ، بوش و دوو میپردازیم .
 همه ما هنگام خرید یخچال سعی میکنیم به دنبال بهترین برند موجود در بازار باشیم. اما نکتهای که در اکثر موارد به فراموشی میسپاریم تحقیق درباره نمایندگی تعمیرات یخچال برند مورد نظر است. بکو، دوو و بوش با ارائه خدمات  تخصصی تعمیر وسرویس در نمایندگیهای مجاز خود به  محبوبترین برند یخچال در ایران تبدیل شدهاند.
با پیشرفت تکنولوژی تجهیزات بکار رفته در ماشینهای لباسشویی به مروز زمان پیچیده تر شد از این رو تعمیر این قطعات نیز نیازمند دانش فنی و تجربه کافی است. تعمیرگاههای مجاز با بهرهگیری از تکنسینهای مجرب و کارشناسان دوره دیده قادر به ارائه خدمات تخصصی به مصرف کنندگان خود هستند. تعمیر یخچال توسط افراد غیر حرفهای میتواند آسیبهای جبران ناپذیری را برای شما به ارمغان بیاورد.
در برخی موارد تعمیر یخچال مستلزم تعویض قطعات است. متاسفانه  قطعات غیر اصل در فروشگاهها به صورت  چشمگیری افزایش یافته است و از طرفی تشخیص اورجینال بودن یک قطعه کار بسیار سختی است . اما در صورت مراجعه به تعمیرگاههای مجاز شما  میتوانید با اطمینان خاطر قطعات فابریک یخچال فریزر و یا یخچال ساید بای ساید خود را تهیه کنید.
در صورتی که یخچال شما نیز یکی از برندهای بکو، دوو و بوش است مطالعه این مقاله را از دست ندهید. در این مقاله  مشکلات متداول  یخچال، هزینه تعمیرات و خدمات نمایندگی تعمیرات را برایتان شرح دادهایم.


خدمات نمایندگی تعمیرات یخچال بوش :


 
بوش از سال  ۱۸۸۶ که  توسط روبرت بوش تاسیس شد تا به امروز در زمینه تولید یخچال و سایر لوازم خانگی بسیار خوش درخشیده است. هرچند این برند کمترین میزان گزارش خرابی را نسبت به سایر برندها دارد اما به مرور زمان و در اثر استفاده مدوام از یخچال ممکن است مشکلاتی در نحوه عملکرد آن مشاهده شود. در این صورت شما باید سریعا به  تعمیرگاه مراجعه کنید و ازخدمات تخصصی آن بهره مند شوید. خدمات ارائه شده در نمایندگی تعمیرات یخچال بوش عبارتند از:
خدمات تعمیر و تعویض قطعات یخچال
ارائه سرویس تعمیر یخچال بوش در منزل
ارائه ضمانت نامه رسمی جهت تمامی خدمات انجام شده
بهره گیری از کارشناسان زبده و دوره دیده
تامین تمام قطعات و تجهیزات فابریک یخچال
اعزام تکنسین جهت رفع عیب در سریعترین زمان ممکن


مشکلات متدوال در نمایندگی تعمیرات یخچال دوو:


 
 دوو یکی از بادوام ترین برندهای  یخچال موجود در بازار است. اما این دستگاه نیز ممکن است به مرور زمان دچار مشکلاتی شود که باید سریعا رفع شوند. تشخیص  و رفع عیب این مشکلات کار بسیارآسانی نیست. ما در این جا یک راهنمای جامع از مشکلات متداول گزارش شده در نمایندگی تعمیرات یخچال دوو را برایتان گردآوری کردهایم.
تولید سر و صدای زیاد توسط یخچال:
ممکن است پره‌های فن‌ کمپرسور، اتصالات موتور یخچال و یا موتور فن تبخیر دچار ایراد شده باشد.
یکسره کار کردن یخچال دوو:
باید کمپرسور، ترموستات و قطعات دیفراست یخچال بررسی شوند. گاز یخچال نیز باید توسط کارشناس فنی اندازه گیری شود.
خرابی لاستیک دور درب یخچال:
وظیفه این قطعه جلوگیری از انتقال هوای سرد داخل یخچال به بیرون و بالعکس است. در صورت وجود پارگی و یا پوسیدگی لاستیک عملکرد یخچال بطور چشمگیری کاهش خواهد یافت.
داغ کردن موتور یخچال:
فن خنک کننده، لوله های کندانسور و کمپرسور یخچال باید توسط تعمیرکار به دقت مورد آزمایش قرار گیرد.
منجمد نکردن فریزر:
از علتهای شایع منجمد نکردن فریزر وجود خرابی در ترموستات، شارژ گاز،لاستیک درب و خرابی فن است.
روشن شدن آلارم تصفیه آب:
باید فیلتر تصفیه آب داخلی و خارجی تعویض شود.
گرم شدن یخچال:
در صورتی که یخچال گرم شده است و به درستی سرد نمیکند باید گاز یخچال را شارژ کنید.

هزینه تعمیرات در نمایندگی تعمیرات یخچال بکو

 


 
 اکثر افراد هنگام بروز خرابی در یخچال نگران تعرفههای بالای تعمیرات و یا تعویض قطعات هستند. واقعیت این است بیشتر ما تجربه مواجه با صورت حساب های غیر معقول را داریم. در بسیاری از تعمیرگاهها تعرفه مشخصی برای سرویس و تعمیر لوازم خانگی وجود ندارد. اما نمایندگی تعمیرات یخچال بکو تمام هزینههای خود را مطابق تعرفه سازمانهای نظارتی مربوطه به صورت شفاف در اختیار مشتریان خود قرار میدهد. شما در صورت نیاز قبل از درخواست تکنسین میتوانید به صورت تلفنی از جزییات هزینههای تعمیر وتعویض قطعات یخچال مطلع شوید و سپس با خیال راحت تصمیم بگیرید.
 سخن نهایی:
با افزایش قیمت روز افزون یخچال باید در سرویس و نگهداری آن تمام تلاش خود را بکار بگیریم و در صورت بروز مشکل به آی.پی امداد نمایندگی تعمیرات یخچال مراجعه کنیم. شما میتوانید از مشاوره رایگان کارشناسان این مجموعه استفاده کنید و حتی برخی از مشکلات ساده را بدون نیاز به تعمیرکار در منزل خود تعمیر کنید. بهره گیری از تکنسینهای کارآمد و متعهد منجر به بیش از نیم قرن سابقه درخشان برای این مجموعه شده است. هرگز فراموش نکنید که یخچال خود را تنها به دست افراد متخصص و دارای صلاحیت بسپارید.

منبع : بخش خانه داری آکاایران
برچسب :