بهترین تعمیرگاه برای تعمیر یخچال در تهران
یکی از فعالیت های تخصصی آی پی امداد تعمیر یخچال و انواع یخچال فریزر می باشد. فعالیت ما در این مرکز که به عنوان مرکز تخصصی تعمیرات شناخته می شود، به صورت مستمر د

تعمیرگاه برای تعمیر یخچال

 

یکی از فعالیت های تخصصی آی پی امداد تعمیر یخچال و انواع یخچال فریزر می باشد. فعالیت ما در این مرکز که به عنوان مرکز تخصصی تعمیرات شناخته می شود، به صورت مستمر در طول شبانه روز و با حضور تیمی حرفه ای و زُبده می باشد، که مسئولیت تعمیر دستگاهِ یخچال و یخچال فریزر را بر عهده می گیرد و با تعهد خاصی به  مشتریان زیر مجموعه خدمات رسانی می کنیم. رضایتمندی مشتریان ما، معرف فعالیت چندین ساله ای ست که در کنار این تیم حرفه ای به دست آمده است. مرکز ما به عنوان نمایندگی تعمیرات انواع یخچال در تهران با تیم متخصص در خدمت شماست.

نمایندگی تعمیرات یخچال  میدیا

نمایندگی تعمیرات یخچال میدیا با برخورداری از کادر متخصص، حرفه ای و با تجربه، که مسئولیت و وظیفه اصلی را بر عهده دارد، به مشتریان خاص و عام در نقاط مختلف تهران خدمات دهی می کنند. همکاران ما در بخش های مشاوره و فنی از سطح علمی، تخصصی و تجربی ویژه ای برخوردارند که همین امر، باعث افزایش سرعت و دقت در کار و در نهایت افزایش بازدهی می شود. ضمن اینکه مدیریت ما در آی پی امداد به همین سطح دانش و تجربه اکتفا نکرده بلکه کارنامه علمی و فنی پرسنل را به صورت دوره ای مورد رصد و بازبینی قرار داده و در صورت لزوم، آن ها را ملزم به حضور در دوره های آموزشی که در جهت ارتقاء و پیشرفت فعالیت نمایندگی برگزار می گردد، می نماید.

تعمیرات یخچال میدیا توسط افرادی دلسوز و متعهد نسبت به مشتریان صورت می گیرد. از نظر ما تنها تخصص و دانش ملاک نیست بلکه این مهم می بایست در کنار تعهد اخلاقی به مشتریان به مرحله اجرا برسد. مشاوران و تعمیرکاران ما با صبر و حوصله بسیار در راستای ارائه مشاوره، راهنمایی گام برداشته و پاسخگوی مطالبات آن ها می باشند چرا که ما در آی پی امداد معتقدیم، حال که مشتری از بین نمایندگی تعمیرات متعدد، ما را انتخاب کرده است در نتیجه مستحق دستیابی به بهترین نوع از خدمات می باشد.

 

نمایندگی تعمیرات یخچال بلومبرگ

وجود شعبه های متعدد از نمایندگی تعمیرات یخچال بلومبرگ تردد شما را به گوشه و کنار کاهش می دهد و بر عکس دسترسی شما را افزایش می دهد. در هر بخش از جغرافیای تهران نظیر شمال، جنوب، شرق و  غرب که سکونت دارید، ما در کنار شما هستیم. امروزه خدمات ما به گونه ای ست که هیچ گونه زحمت و سختی را متحمل نمی شوید. آی پی امداد کار شما را راحت کرده است، با خیال راحت در منزل و یا محل کارتان می نشینید تا تعمیرکار ما، کار تعمیر را برای تان انجام دهد. این در حالی ست که پیش از این مجبور بودید برای این کار، زمان با ارزش تان را پشت ترافیک و یا نوبت دهی تعمیرگاه از دست بدهید. در حال حاضر نه تنها زمان و هزینه ای را از دست نمی دهید بلکه به صورت شگفت انگیزی در این دو مورد صرفه جویی می کنید. 

لازم است این مژده را به شما بدهیم که تعمیر یخچال فریزر بلومبرگ از سوی نمایندگی ما، به صورت شبانه روزی انجام می شود. هر گاه که متوجه وجود علائم و ایراداتی در یخچال شدید، تنها با شماره گیری با آی پی امداد موضوع را به مشاوران ما اطلاع دهید. تیم ما تعطیلی ندارد، و در کل ساعات شبانه روز آمادگی خدمات رسانی حضوری و غیر حضوری به شما مشتریان محترم می باشد. برای دسترسی به ما تنها کافی ست یک تلفن همراه داشته باشید. با این گوشی از طریق سایت، پست الکترونیک و یا استفاده از برنامه هایی نظیر واتساپ و تلگرام، درخواست خرابی دستگاه را اعلام نمایید هر چند هم چنان مانند گذشته از طریق تماس تلفنی نیز با شما در ارتباط هستیم.

نمایندگی تعمیرات انواع یخچال تکنوکیت

هزینه تعمیرات در نمایندگی تعمیر یخچال تکنوکیت بر اساس نرخ مصوب و ابلاغ شده از سوی صنف می باشد و ما نیز تابع اجرای آن هستیم. آی پی امداد به منظور شفافیت در کار و آگاهی مشتریان از میزان دستمزد در بخش تعمیرات، جدول هزینه ها را در معرض دید عموم قرار داده و چنانچه تمایل به مطالعه آن دارید می توانید به سایت ما و یا کانال تلگرام ما مراجعه کنید ارتباط ما در این نمایندگی به صورت کاملاً دو طرفه می باشد و . نمایندگان ما در بخش پشتیبانی، منتظر شنیدن و یا دریافت نظرات و پیشنهادات شما عزیزان هستند.

از دیگر نکات مهم و اساسی که در هنگام تعمیرات یخچال تکنوکیت از سوی همکاران ما انجام می شود، تعمیر قطعات به جای تعویض آن است. این اقدام به منظور کاهش هزینه های جانبی برای مشتریان صورت می گیرد ضمن اینکه متخصصان ما به منظور حمایت از محیط زیست حتی الامکان تلاش می کنند، از قطعات اولیه یخچال استفاده شود مگر اینکه قطعه به طور کامل معیوب شده باشد و امکان تعمیر در آن وجود نداشته باشد. در این صورت همکاران ما در آی پی امداد با استفاده از قطعات اصلی و اورجینال، به ماندگاری و سلامت دستگاه تان کمک می کنند. فراموش نکنید در حال حاضر قطعات تقلبی نیز در بازار موجود است که با قیمت پایین تری به فروش می رسد حال آنکه خرید و استفاده از آن برابر با از دست دادن همیشگی یخچال فریزرتان می باشد.

آی پی امداد این افتخار را دارد که به مدت یک سال دیگر به شما مشتریان خدمات دهی کند. اگر شما نیز جزء مشتریان ما هستید، کارت ضمانت تعمیر را در اختیار دارید. اعتبار این کارت به مدت یک سال است و در صورتی که در این مدت زمان، دستگاه شما دچار نقص و یا ایرادی شده، تنها با ارائه کارت ضمانت تعمیر، از خدمات رایگان تعمیرکاران ما استفاده نمایید بنابراین این کارت را در جای مطمئنی نگهداری کنید.

 

آی پی امداد بهترین انتخاب برای تعمیر یخچال

ما از هر آنچه را شما از یک تعمیرگاه حرفه ای انتظار دارید، برخورداریم. از نیروی مجرب و متخصص گرفته تا تعهد و اخلاق حرفه ای آن ها، در کنار آن فعالیت 24 ساعته بدون محدودیت زمانی و مکانی و هم چنین سرعت و دقت بالا و بر خلاف آن دستمزد پایین و در پایان ارائه کارت ضمانت تعمیر خدمات، از جمله شاخص های مهم فعالیت ما در آی پی امداد به عنوان نمایندگی تعمیرات انواع یخچال محسوب می شود. اگر به دنبال تعمیرکار مطمئن و کاردان هستید، ما همیشه در کنارتان هستیم پس این فرصت طلایی را از دست ندهید.

 

منبع : بخش خانه داری آکاایران
برچسب :