اصول فنگ شویی در خانه تکانی
فنگ شویی در خانه تکانی اصول فنگ شویی در تمیزکاری مهارت های فنگ شویی در خانه تکانی,تمیز کردن کمد با اصول فنگ شویی,راهنمای خانه تکانی,اصولی برای مرتب کردن کمد,راه
آکاایران: مجموعه: شستشو ، نظافت ، لکه گیری

 

آکاایران: اصول فنگ شویی در خانه تکانی

اولین قدم برای فنگ شویی، خانه تکانی و پاکسازی مکان است

 

اولین قدم برای فنگ شویی، خانه تکانی و پاکسازی مکان است. تاثیرات بی نظمی را نمی توان نادیده گرفت. بی نظمی نه تنها شما را از حرکت باز می دارد بلکه جریان انرژی های مثبت را نیز متوقف می کند.

 

به همین دلیل لازم است قبل از هر کاری، شروع به پالایش خانه کنید و هر چیز معیوب و بی استفاده را جدا کنید، مگر اینکه کاملا مطمئن باشید که واقعا به درد می خورد. این اصل شامل لباس های اضافی نیز می شود اگر می خواهید لباس های تنگ شده را به امید لاغر شدن نگه دارید هرگاه واقعا لاغر شدید، خرید لباس های نوین بهترین هدیه برای شما خواهد بود. شاید بارها گفته باشید « هیچ لباسی برای پوشیدن ندارم » در حالی که کمدتان آنقدر پر بوده که نمی توانستید چیز دیگری را در آن بگذارید در حالی که در اصل باید بگویید « هیچ کدام از لباس های داخل کمدم را دوست ندارم بپوشم ».

 

پس همانطور که گفتم اولین قدم جدا شدن از انواع خرت و پرت ها و خرده ریزهایی است که در طول زمان در خانه جمع شده اند.

 

توجه داشته باشید این امر به معنی جداشدن از گذشته خود نیست بلکه جدا شدن از چیزی است که دیگر به آن احتیاجی ندارید. پس اگر خانه تان مملو از اشیای به درد نخور است همین الان شهامت بیرون ریختن آن ها را پیدا کنید.

 

اصلا نترسید

همین که شروع به خانه تکانی کردید، متوجه می شوید که بسیار آسان تر از آن بود که فکرش را می کردید. به علاوه،این خانه تکانی یک تجدید انرژی برای شما ایجاد می کند که به کمک آن می توانید طرح ها و برنامه های نوین را شروع کنید.

 

به کارتان تداوم بخشید و خانه را به معنای واقعی کلمه پالایش کنید. هر آنچه مانع جریان آزاد انرژی می شود از خانه خود جدا کنید تا احساس رضایت و آرامش کنید.

 

گردآوری: بخش اسرارخانه داری بیتوته


.

منبع :

منبع : بخش خانه داری آکاایران
برچسب :