کمد لباس خود را به سبک امروزی و مد روز بچینید+تصویر
سبک جدید در چیدمان لباس عروس,ایده های جدید چیدمان لباس عروس,,,,مد روز چیدمان لباس,چیدمان کمد لباس نوزاد پسر,چیدمان کمد لباس نوزاد دختر,چیدمان کمد لباس بچه,چیدما

آکاآپ: حتما برای شما هم کنار گذاشتن لباس‌های قدیمی تان سخت است و جایی امن تر از کمدتان برای آنها سراغ ندارید، اما با این همه خریدهای جورواجور آیا هنوز وقت آن نرسیده که سر و سامانی به محتویات داخل کمدتان بدهید؟ حذف کردن برخی از پوشیدنی های قدیمی یا بلااستفاده، ترکیب و انتخاب لباس های شما را بر اساس سلیقه ای که دارید ساده تر خواهد کرد، اما یک کمد لباس دوست داشتنی چه فاکتورهایی دارد؟ اگر میخواهید کمد لباس هایتان را به سبک امروزی و مد روز بچینید ما در ادامه این مطلب, بهترین ایده ها و تکنیک ها را به شما آموزش میدهیم .با ما همراه باشید.

چیدمان کمد لباس طبق مد روز

 

- اولین کاری که باید انجام دهید این است که لباس هایی که دیگر به آن ها نیاز ندارید، لباس هایی که برایتان تنگ شده اند یا گشاد هستند، لباس هایی که دیگر عمر خودشان را کرده اند و لباس هایی که قدیمی و از مد افتاده هستند را از کمد خارج کنید و دور بریزید، با این کار کمی از فضای کمد آزاد میشود و دیگر خیلی شلوغ نیست.

- از لباس های داخل کمدتان ست های زیبا درست کنید و هر ست را در یک چوب لباسی آویزان کنید، این ترفند به شما کمک میکند که وقت زیادی برای پیدا کردن و ست کردن لباس تلف نکنید همچنین برای پیدا کردن لباس کمدتان به هم نمیریزد.

چیدن کمد دیواری

- طبقه بندی های مخصوص برای کیف و کفش داخل کمد طراحی کنید و با این کار هم کمد بسیار مرتبی خواهید داشت و هم نمای زیبایی به کمدتان بخشیده اید، جایی هم برای اکسسوری ها در کمد باز کنید . با این ترفند کمدی مطابق مد خواهید داشت.

- کم لباس بخرید اما جنس خوب بخرید، برای لباس های ارزان و بی کیفیت پول خرج نکنید و هیچوقت کیفیت را فدای کمیت نکنید در این صورت لباس کم اما به درد بخور دارید و کمدتان الکی شلوغ نمیشود.

کمد دیواری بدون در

 

 

منبع : بخش خانه داری آکاایران
برچسب :

آکاالکتریک تولید کننده انواع سطل زباله و سبزی خرد کن