ساخت وسایل خلاقانه با قاشق و چنگال+عکس
کاربرد شگفت انگیز قاشق چنگال قدیمی در تزیینات,کاربردهای جالب چنگال,کاربردهای جالب قاشق,با قاشق چنگال قدیمی چی بسازیم؟,ساخت وسایل خلاقانه با قاشق,ساخت وسایل با ق

آکاآپ: ممکن است شما هم تجربه ساخت لوازم تزیینی با به کارگیری مواد دور ریختنی و قراضه را داشته باشید. قاشق و چنگال از جمله وسایلی هستند که در هر خانه‌ای به تعداد زیاد وجود دارند. استفاده از این دو وسیله تنها به غذا خوردن ختم نمی‌شود.حتما شما هم در آشپزخانه تان قاشق چنگال هایی دارید که دیگر قدیمی شده اند و از آن ها استفاده ای نمیکنید پس بهتر است دست به کار شوید و از قاشق و چنگال های بدون استفاده وسایل پرکاربرد بسازید.در این مقاله از مجموعه مقالات آموزشی آکا, ایده های ساخت وسایل تزیینی و کاربردی با قاشق و چنگال را برای شما عزیزان و همراهان آکا گردآوری کرده ایم. در ادامه مطلب با ما همراه باشید. 

2

3

چنگال تقریبا شبیه به دست است و شما با خم کردن انگشتان آن میتوانید شکل های مختلف و وسایل خلاقانه بسازید، میتوانید دسته قاشق را خم کنید و آن را به دیوار بزنید سپس لباس هایتان را به آن آویزان کنید.

کاردستی با چنگال

کاربرد قاشق

با قاشق ها قدیمی چی بسازیم؟

کاردستی با قاشق

کاردستی با قاشق و چنگال

کاردستی با قاشق با ایجاد تغییراتی ساده در قاشق و چنگال های قدیمی میتوانید وسایل های جدید و کاربردی بسازید فقط کافیست کمی خلاقیت داشته باشید، از تصاویر زیر هم میتوانید ایده بگیرید.

خلاقیت با چنگال

خلاقیت با چنگال های قدیمی

قاشق چنگال قدیمی

کاربردهای قاشق چنگال قدیمی 

 

منبع : بخش خانه داری آکاایران
برچسب :