ایده های ساخت و تزیین قاب عکس با مقوا + عکس
تزیین قاب عکس با مقوا,نحوه ساخت قاب عکس با مقوا,فیلم آموزش ساخت قاب عکس با مقوا,فیلم ساخت قاب عکس با مقوا,طرز ساخت قاب عکس با مقوا,ساخت کاردستی قاب عکس با مقوا,

آکاایران:درست کردن وسایل کاربردی با استفاده از وسایل دم دستی و دور ریختنی یکی از روش‌های رشد خلاقیت است. انواع قاب عکس تاشو، قاب عکس رومیزی و قاب عکس گرد را می‌توانید به کمک مقوا و با صرف وقت و خلاقیت به راحتی تهیه کنید.

آشنایی با برخی از هنرهای زیبا که به سادگی می توان در خانه با وسایل دم دستی انجام داد یکی از فعالیت های جالبی است که برای اوغات فراغت پیشنهاد می شود. در این مقاله از مجموعه مقالات ساخت کاردستی آکاایران , به شما طرز درست کردن قاب عکس مقوایی با وسایل و روشی بسیار ساده را آموزش دهیم تا با ساده ترین وسایل اولیه برای عکس هایی که هر کدام خاطراتی را برای شما زنده می کنند یک قاب زیبای مقوایی بسازید.ساخت قاب عکس

ساخت قاب عکس

روش ساخت قاب عکس با مقوا

کافیست کمی سلیقه و خلاقیت به خرج دهید اینطوری میتوانید با هزینه بسیار کم خودتان قاب عکس درست کنید و از دست ساز بودن قاب عکس هایتان نیز به خودتان ببالید، با مقوا مدل قاب عکس های مختلفی میتوانید درست کنید که نمونه ای از مدل های آن ها را در ادامه مشاهده میکنید.

قاب عکس کاردستی

قاب عکس کاردستی با مقوا

ساخت قاب عکس

ساخت قاب عکس با مقوا رنگی

ساخت قاب عکس

ساخت قاب عکس مقوایی کودکانه

تزیین قاب عکس

قاب عکس های مقوایی را میتوانید با گواش، کاغذ رنگی، اکلیل، مروارید و ... تزیین کنید این دیگر بستگی به سلیقه شما دارد. اگر قاب عکس کودکانه قرار است درست کنید بهتر است آن را با گواش و کاغذ رنگی تزیین کنید.

قاب عکس مقوایی

قاب عکس مقوایی خلاقانه

قاب عکس های خلاقانه با جعبه های مقوایی

 

منبع : بخش خانه داری آکاایران
برچسب :