نکاتی درمورد جرم گیری، نکات خانه داری در مورد جرم گیری وسائل مختلف منزل
نکاتی در مورد جرم گیری,جرم گیری,جرم گیری کفپوش,جرم گیری وسایل خانه,جرم گیری و شستشو,جرم گیری,جرم گیری و تمیزکاری,نکات جرم گیری,جرم گیری وسایل,جرم گیری کاشی ها

در این بخش از سایت آکاایران نکاتی درمورد جرم گیری وسایل را برای شما آماده کرده ایم ، امیدواریم که مورد توجه شما قرار گیرد.

به نقل از آکاایران: برخی وسایل پس از استفاده طولانی مدت کثیف می شوند و جرم میگیرند. در این بین باید آنها را جرم گیری کرد. در این مطلب اصول جرم گیری برخی از وسایل منزل را برای شما قرار داده ایم. با ما همراه شوید.

نکاتی در مورد جرم گیری,جرم گیری,جرم گیری وسایل

اصول جرم گیری

- اتوهای بخار به مرور زمان و بر اثر استفاده جرم می گیرند. برای پاک کردن جرم اتو کمی سرکه سفید و آب داخل محفظه آن ریخته و 24 ساعت صبر کنید. سپس اتو را روشن کنید. 

_ اتوهای بخار به مرور زمان و بر اثر استفاده جرم می گیرند. برای پاک کردن جرم اتو کمی سرکه سفید و آب داخل محفظه آن ریخته و 24 ساعت صبر کنید. سپس اتو را روشن کنید و بگذارید آب و گچ آن خارج شود. حالا اتوی شما مثل روز اول تمیز و بدون رسوب است.

_ اگر اتوی شما معمولی است و کف آن کثیف شده، برای تمیز و براق کردن آن می توانید اتو را روشن کرده و روی درجه متوسط قرار دهید. سپس پارچه ای آغشته به نمک یا جوش شیرین را محکم به کف اتو بمالید تا تمام جرم آن گرفته شود.

_ آکاایران: فر هم ممکن است جرم گرفته و چرب شود. برای از بین بردن این جرم و چربی می توانید ظرفی پلاستیکی را پر از آمونیاک کرده و شب تا صبح در فر قرار دهید. 5 قاشق جوش شیرین و 3 قطره مایع ظرفشویی و 4 قاشق سرکه را با هم مخلوط کرده و با اسفنج یا پارچه تمیز فر را تمیز کنید. حالا فر اجاق گاز شما تمیز و پاکیزه است. 

_ اگر ظروف بلور و نشکن یا فنجان و لیوان های شما کدر و زرد شده اند می توانید در ظرفی آب بریزید بگذارید بجوش بیاید. سپس مقداری پودر لباسشویی به آن اضافه کنید و ظروف زرد خود را داخل قابلمه با آب جوش و پودر بگذارید تا حدود 15 دقیقه بجوشد. بعد از خنک شدن و آبکشی ظروف شما براق و تمیز خواهد شد.
 
گردآوری: بخش خانه داری آکاایران
آداب یک پذیرایی رسمی و تشریفاتی  ، دکوراسیون پذیرایی و حال

آداب یک پذیرایی رسمی و تشریفاتی ، دکوراسیون پذیرایی و حال

زمان مطالعه : 1 دقیقه
آداب یک پذیرایی رسمی و تشریفاتی,آیا می خواهید میزبانی شما در همه جهات تمام و کمال باشد؟ ,این مقاله به شما کمک می کند تا یک میهمانی بی نقص داشته باشید.
آداب یک پذیرایی رسمی و تشریفاتی  ، دکوراسیون پذیرایی و حال

آداب یک پذیرایی رسمی و تشریفاتی ، دکوراسیون پذیرایی و حال

زمان مطالعه : 1 دقیقه
غذا تعریف,هنگام آغاز صرف غذا میباید روی زانو,غـذای مـورد نــظر آگاهی,غذاخوری,باید وی سمت راسـت,غذا چنگال,هنگام صرف سوپ قاشقتان,حین صرف غذا مشغول
آداب و اصول کامل پذیرایی از میهمان

آداب و اصول کامل پذیرایی از میهمان

زمان مطالعه : 1 دقیقه
نازوب میـهـمانـی دادن و میـهـمـانـی رفـتـن نـیـز بـه نوبه خود واجد آداب و اصول اساسی است که می بایست به دقت رعایت گـردند تـا اوقــات مــفـرح
صفحه 1 از 1
منبع : بخش خانه داری آکاایران
برچسب :