تمیز کردن سرامیک ها، تمیز کردن کاشی و سرامیک دیوار
تمیز کردن سرامیک ها,روش های نظافت سرامیک ها,شستشوی سرامیک ها,چگونه سرامیک ها را تمیز کنیم؟,نظافت سرامیک ها,روش های تمیز کردن سرامیک,نکات تمیز کردن سرامیک ها,تمی

در این بخش از سایت آکاایران مطالبی درمورد تمیز کردن سرامیک ها را برای شما آماده کرده ایم ، امیدواریم که مورد توجه شما قرار گیرد.

به نقل از آکاایران: تمیز کردن هر بخشی از خانه فوت و فن های مخصوص به خودش را دارد و می توان با دانستن نکات خاصی خانه را کاملا تمیز کرد. از بخش های بسیار مهمی که بسیار دیده می شود سرامیک ها هستند که باید نحوه تمیز کردن و لکه برداری آن ها را دقیقا بدانید. با ما همراه شوید و این مقاله درمورد نظافت سرامیک ها را مطالعه کنید.

تمیز کردن سرامیک ها,روش های تمیز کردن سرامیک,نکات تمیز کردن سرامیک ها

نظافت سرامیک ها

تمیز کردن دیوارهای روغنی:
تمیز کردن دیوارهایی که رنگ روغنی دارند هم سریع تر و هم آسان تر از دیوارهایی است که رنگ پلاستیکی دارند. برای پاک کردن این دیوارها می توانید از محلول زیر استفاده کنید. یک لیتر آب گرم را با 2 قاشق غذاخوری مایع ظرفشویی و 1 قاشق آمونیاک ترکیب کنید و با یک تکه ابر روی دیوارها بکشید. فقط توجه داشته باشید که هنگام استفاده از این پاک کننده از دستکش استفاده کنید.

تمیز کردن کاشی و سرامیک:
یک پیمانه آمونیاک، یک چهارم پیمانه جوش شیرین و یک دوم پیمانه سرکه را در یک سطل آب داغ مخلوط کنید و روی کاشی ها و سرامیک ها بکشید. از این فرمول برای پاک کردن دیوارهای رنگ روغنی نیز می توانید استفاده کنید.

پاک کردن سفیدک های روی کاشی و سرامیک:
آکاایران: اگر یک تکه لیموترش و یک پنبه آغشته به سرکه را روی این لکه ها بکشید از بین خواهد رفت.

تمیز کردن لکه شمع از روی کاغذ دیواری:
ابتدا با قرار دادن تکه ای یخ روی محل مورد نظر پارافین را جدا کنید. سپس یک تکه کاغذ مومی را روی پارافین باقی مانده قرار دهید و روی آن را اتوی گرم بکشید.

اگر اجاق گاز شما کثیف شده و نمی خواهید از مواد شیمیایی و محصولات آماده استفاده کنید، می توانید نیم پیمانه آب داغ را با نصف پیمانه جوش شیرین خوب مخلوط کرده و با یک برس نرم روی جرم های اجاق گاز بمالید. پس از 15 دقیقه نیز آن را با پارچه ای تمیز کنید. همچنین می توانید 3 قطره مایع ظرفشویی و 5 قاشق غذاخوری جوش شیرین و 5 قاشق سرکه سفید را مخلوط کرده و خوب به هم بزنید تا خمیری نرم درست شود. حالا این خمیر را به محلی که جرم گرفته بمالید و پس از 15 دقیقه آن را تمیز کنید. مطمئن باشید اجاق گاز شما تمیز و براق خواهد شد.

تلفن چه در خانه و چه در محل کار مورد استفاده افراد مختلف قرار می گیرد. بنابراین مکانی مناسب برای قرار گرفتن انواع آلودگی و میکروب است اما برای این که گوشی تلفن شما پاک و تمیز باشد، می توانید یک یا دو مرتبه در هفته با استفاده از پنبه ای آغشته به الکل، تلفن را تمیز کنید.

گردآوری: بخش خانه داری آکاایران

تمیز کردن کاشی و سرامیک دیوار

تمیز کردن کاشی و سرامیک دیوار

زمان مطالعه : 1 دقیقه
تکه ابر روی دیوارها بکشید فقط توجه داشته باشید که هنگام,قاشق غذاخوری مایع ظرفشویی و 1 قاشق آمونیاک ترکیب,دیوارها می‌توانید از‌ محلول زیر,دیوارهایی که رنگ روغنی دارند,دیوارهای روغنی,اگر اجاق گاز شما ک
روش های مناسب برای تمیز کردن سرامیک های خانه

روش های مناسب برای تمیز کردن سرامیک های خانه

زمان مطالعه : 1 دقیقه
چگونه سرامیک خانه را تمیز کنیم   سرامیک یکی از نماهای ساختمان و همچنین کفپوش یک منزل هست که اگر این کفپوش ها تمیز نباشند فضای منزل را بی
نحوه تمیز کردن سرامیک ها

نحوه تمیز کردن سرامیک ها

زمان مطالعه : 1 دقیقه
نحوه تمیز کردن سرامیک ها | تمیز کردن سرامیک ، نحوه تمیزکردن سرامیک ، شستشوی سرامیک ، لکه گیری سرامیک ، روش تمیز کردن سرامیک ، نحوه براق کردن سرامیک ها
صفحه 1 از 1
منبع : بخش خانه داری آکاایران
برچسب :